Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

 

wsadzę Cię do bagażnika celem rozeznania, co mi tak dziwnie "puka" przy hamowaniu

 Poczekaj z tym, aż pójdę na studia - opinia będzie bardziej rzetelna ;)

 

Tak, i zatrzyma nas policja, zobaczą Cię w bagażniku i chyba nie uwierzą, że tekst "wiozę studentkę w bagażniku celem sprawdzenia pukania" tyczy się tylko i wyłącznie spraw samochodowo-technicznych...

 

jedno pudełko.... ile razy ja już próbowałam, żeby w naszym pozostało jedno pudełko...

 

He, he, he, to się uśmiałem :-) Jedno z dyskietkami, innych pudeł i szpejów nie wymieniłem, co nie znaczy, że ich nie mam :D

Dobra, c.d. dyskusji na spocie, bo muszę się za robienie kolacji zabrać, potomstwo (1 szt.) do spania się bierze, a nie nakarmiony szkodnik to zły szkodnik :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wsadzę Cię do bagażnika celem rozeznania, co mi tak dziwnie "puka" przy hamowaniu

 Poczekaj z tym, aż pójdę na studia - opinia będzie bardziej rzetelna ;)

 

Tak, i zatrzyma nas policja, zobaczą Cię w bagażniku i chyba nie uwierzą, że tekst "wiozę studentkę w bagażniku celem sprawdzenia pukania" tyczy się tylko i wyłącznie spraw samochodowo-technicznych...

no cóż....  może będą "normalni" :P

 

 

 

Gabin, o 26 Mar 2014 - 19:54, powiedział:   jedno pudełko.... ile razy ja już próbowałam, żeby w naszym pozostało jedno pudełko...   He, he, he, to się uśmiałem :-) Jedno z dyskietkami, innych pudeł i szpejów nie wymieniłem, co nie znaczy, że ich nie mam

taa.... znam to... jedno z największych kombi jakie były (w czasach jego produkcji) i bagażnika nam brakuje.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu lista zaginęła..... 
 

Lista:

 

  1. bakum

  2. przemekka
  3. Gabin
  4. Zelazny
  5. Wolek1993
  6. as100p      :)
  7. sebxyz
  8. prusak_pb
  9. Tichy
10. Staropramen
11. lastozzi
12. lordqik
13. edgecrusher
14. Grzegorz Magdziarz
15 szurpit2
16 szamcio11
17. PRIMAR
18. WRC fan

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Eeee, zdawało Ci się :P;):biglol:

:P

 

 

 

@Aga, przyjeżdżasz na kubaskę? :rolleyes:

Dobrą kiełbaską z Nyski nigdy nie pogardzę :D

 

Tym razem nie dam rady, niestety ... ale może przed Plejadami jeszcze przyjadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nieteges. Taka ekipa się szykuje, a ja nie dam rady:(

Tichy, co do dyskietek to powinienem mieć chyba gdzieś te jeszcze starsze - 5,2 cala bodajże :)

 

Szkoda, chciałbym wreszcie zobaczyć słynnego Forumowicza - mam nadzieję, że wyglądasz mniej przerażająco niż Twój awatar :lol:

A co do dyskietek 5,25 cala, to jeżeli miałbyś wyrzucić, to chętnie przygarnę do kolekcji, choć oczywiście trochę swoich posiadam - nie zajmują dużo miejsca, więc może rozwodem się nie skończy :)  W domu mam nawet jedną 8 cali, to dopiero wygląda! Mam też taśmę szpulową z czasów, gdy była to pamięć masowa, mniej typowe (nawet wtedy) dyskietki 3 cale, od groma taśm magnetofonowych z grami na Spectrum i C-64 oraz talerz z wczesnych HDD z centrów przetwarzania danych - ma wielkość płyty gramofonowej! :biglol:  A pamięta ktoś LaserDisc? Taki jak CD, też pięknie się mieni tęczowo pod światło, tylko... ma wielkość płyty gramofonowej... Wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

choć oczywiście trochę swoich posiadam

 

W domu mam nawet jedną 8 cali, to dopiero wygląda! Mam też taśmę szpulową z czasów, gdy była to pamięć masowa, mniej typowe (nawet wtedy) dyskietki 3 cale, od groma taśm magnetofonowych z grami na Spectrum i C-64 oraz talerz z wczesnych HDD z centrów przetwarzania danych - ma wielkość płyty gramofonowej! A pamięta ktoś LaserDisc? Taki jak CD, też pięknie się mieni tęczowo pod światło, tylko... ma wielkość płyty gramofonowej... Wygląda super.

 

Ehh... myślałem, że Cię zagnę tymi dyskietkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho 18 osób na liście. To chyba przy nysce miejsca na parkungu juz po 20 godzinie nie będzie... Z tego co widzę Gabin będzie sie diagnostyką zajmowac, to i ja sie pisze do kolejki bo cos mi pod maska dzwoni :-D

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

wsadzę Cię do bagażnika celem rozeznania, co mi tak dziwnie "puka" przy hamowaniu

 Poczekaj z tym, aż pójdę na studia - opinia będzie bardziej rzetelna ;)

 

Tak, i zatrzyma nas policja, zobaczą Cię w bagażniku i chyba nie uwierzą, że tekst "wiozę studentkę w bagażniku celem sprawdzenia pukania" tyczy się tylko i wyłącznie spraw samochodowo-technicznych...

no cóż....  może będą "normalni" :P

 

...ktoś mnie wzywał ? :D  Sa też normalni, uwierzcie :D

Jak mi "obowiazki" ;)  pozwolą to też wpadnę. Tyle lat na forum więc czas poznać kogoś na żywca. Kiełbaski i dyskietki to pamietam jeszcze ze studiów :D

Lista:

1. bakum

2. przemekka

3. Gabin

4. Zelazny

5. Wolek1993

6. as100p :)

7. sebxyz

8. prusak_pb

9. Tichy

10. Staropramen

11. lastozzi

12. lordqik

13. edgecrusher

14. Grzegorz Magdziarz

15 szurpit2

16 szamcio11

17. PRIMAR

18. WRC fan

19. Sen123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Gabin będzie sie diagnostyką zajmowac, to i ja sie pisze do kolejki bo cos mi pod maska dzwoni :-D

Jeszcze nie... Najpierw trzeba się nauczyć... Garażu nie mam, więc nie ma jak - pójdę na studia to wtedy ok  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ nieteges. Taka ekipa się szykuje, a ja nie dam rady:(

Tichy, co do dyskietek to powinienem mieć chyba gdzieś te jeszcze starsze - 5,2 cala bodajże :)

 

Szkoda, chciałbym wreszcie zobaczyć słynnego Forumowicza - mam nadzieję, że wyglądasz mniej przerażająco niż Twój awatar :lol:

A co do dyskietek 5,25 cala, to jeżeli miałbyś wyrzucić, to chętnie przygarnę do kolekcji, choć oczywiście trochę swoich posiadam - nie zajmują dużo miejsca, więc może rozwodem się nie skończy :)  W domu mam nawet jedną 8 cali, to dopiero wygląda! Mam też taśmę szpulową z czasów, gdy była to pamięć masowa, mniej typowe (nawet wtedy) dyskietki 3 cale, od groma taśm magnetofonowych z grami na Spectrum i C-64 oraz talerz z wczesnych HDD z centrów przetwarzania danych - ma wielkość płyty gramofonowej! :biglol:  A pamięta ktoś LaserDisc? Taki jak CD, też pięknie się mieni tęczowo pod światło, tylko... ma wielkość płyty gramofonowej... Wygląda super.

 

 

Kurczę, takie zacne i pojemne grono Forumowiczów, więc nie wypada nie być i nie poznać "na żywo" :) I do tego jeszcze miłośnicy antyków... :yahoo:

Wstępnie dopisuję się do listy jak czas i praca pozwolą.

Lista:

1. bakum

2. przemekka

3. Gabin

4. Zelazny

5. Wolek1993

6. as100p :)

7. sebxyz

8. prusak_pb

9. Tichy

10. Staropramen (trening, faken :unsure:)

11. lastozzi

12. lordqik

13. edgecrusher

14. Grzegorz Magdziarz

15 szurpit2

16 szamcio11

17. PRIMAR

18. WRC fan

19. Sen123

20. Raf1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...