Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

A cóż to za OT :huh:

Listę spoconych żeście zakopali :angry:  :P  ;)

 

Lista:

 

  1. bakum

  2. przemekka
  3. Gabin
  4. Zelazny
  5. Wolek1993
  6. as100p     :)
  7. sebxyz
  8. prusak_pb
  9. Tichy
10. Staropramen
11. lastozzi
12. lordqik
13. edgecrusher
14. Grzegorz Magdziarz
15 szurpit2
16 szamcio11
17. PRIMAR


Ja mam o 20 zebranie wspólnoty mieszkaniowej.  :angry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Będą musieli poczekać z godzinkę  :biglol:

Jak raz opuścisz to się nie zapłaczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wy to raczej jeszcze nie tacy starzy

 

To się okaże na spocie :-) Szkoda, że mój kumpel z pracy nie ma Subaru i mieszka poza Krakowem - przygodę z informatyzacją zaczynał od programowania Odry kartami dziurkowanymi... :D  Tak więc, Szanowna Przedstawicielko Pokolenia Smartfonów, możemy być już niezłymi starcami :biglol:


@@Gabin,ale wiesz, że na pierwszym spocie nowy tankuje wszystkim do pełna, przynosi własnoręcznie upieczone ciasto i płaci za kiełbaski?  

 

Olać wachę i kiełbaski, ale ciasto to mogłaby przynieść! Mniam! Domowej roboty... :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy to raczej jeszcze nie tacy starzy

 

To się okaże na spocie :-) Szkoda, że mój kumpel z pracy nie ma Subaru i mieszka poza Krakowem - przygodę z informatyzacją zaczynał od programowania Odry kartami dziurkowanymi... :D  Tak więc, Szanowna Przedstawicielko Pokolenia Smartfonów, możemy być już niezłymi starcami :biglol:

 

oj tam, oj tam :P  jak znam życie to przesadzasz....  ;) 

co do Smartfonów - nie do końca wszystkie funkcje ogarniam... (pewnie nie jeden z Was lepiej je opanował)  ;)  ale bardzo fajna zabawka na nudną lekcję  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co Wam @Gabin zrobiła?Żeby tak od razu karać?

Żadne karanie, to nagroda - nic tak kobiety nie cieszy, jak widok kilkunastu wygłodniałych Subarowiczów zjadających ciasto własnej roboty do ostatniego okruszka :biglol:


 

ale wiesz, że na pierwszym spocie nowy tankuje wszystkim do pełna, przynosi własnoręcznie upieczone ciasto i płaci za kiełbaski?  

Chciałem się wybrać, ale jedyne ciasto jakie mi w życiu prawie wyszlo było z plasteliny i prawie spłonęła wtedy szafka. Pewnie i tak nie byłoby smaczne.

 

Dobrze, że nie gotowałeś zupy nitroglicerynowej :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Wam @Gabin zrobiła?Żeby tak od razu karać?

Żadne karanie, to nagroda - nic tak kobiety nie cieszy, jak widok kilkunastu wygłodniałych Subarowiczów zjadających ciasto własnej roboty do ostatniego okruszka :biglol:

 

niestety... bardziej mnie bawi zabawa przy aucie, niż w kuchni... - sorry... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mnie bawi zabawa przy aucie, niż w kuchni... - sorry... ;)

 

Świetnie, sama sobie strzeliłaś w kolano: jeśli jesteś niewysoka (bo tego nie wiem), to wsadzę Cię do bagażnika celem rozeznania, co mi tak dziwnie "puka" przy hamowaniu :mrgreen:  Czy nie lepiej jednak było twierdzić, że uwielbiasz gotowanie? :biglol:

A nie możesz bawić się przy aucie w gotowanie? Kuchenka Prymus, palnik na denaturat, butla turystyczna propan-butan, bigos, te sprawy? :P W razie potrzeby na spota mogę przywieźć palnik denaturatowy i butlę turystyczną+przenośną kuchenkę dwupalnikową, a na nast. spot mogę przywlec nawet coś dla prawdziwych Subarowiczów - turystów: kuchenkę made in CCCP na benzynę!!! Ludzie, jaki to daje płomień, to głowa mała - gdy w czasach PRL jeździliśmy z nią (i z namiotami), to nazywaliśmy ją "fajermaszyną" (po angielsku pewnie by to fajnie było zapisane jako firemachine, he, he). Miała 2 wady: smród etyliny podczas rozpalania oraz, hmmm, w czasach PRL o benzynę było trudno...

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie wysoka.... ale z tego co widzę to masz Forka (??) a tam przecież duży bagażnik :P 
mimo wszystko: nie, nie lepiej  ;) 

ale jeśli chodzi o różne stuki - to chciałabym się najpierw dowiedzieć co naszemu jest.... :(  (tyle, że ten to nie Subarak)


 

 

A nie możesz bawić się przy aucie w gotowanie? Kuchenka Prymus, palnik na denaturat, butla turystyczna propan-butan, bigos, te sprawy? W razie potrzeby na spota mogę przywieźć palnik denaturatowy i butlę turystyczną+przenośną kuchenkę dwupalnikową, a na nast. spot mogę przywlec nawet coś dla prawdziwych Subarowiczów - turystów: kuchenkę made in CCCP na benzynę!!! Ludzie, jaki to daje płomień, to głowa mała - gdy w czasach PRL jeździliśmy z nią (i z namiotami), to nazywaliśmy ją "fajermaszyną" (po angielsku pewnie by to fajnie było zapisane jako firemachine, he, he). Miała 2 wady: smród etyliny podczas rozpalania oraz, hmmm, w czasach PRL o benzynę było trudno...

 Nie, dzięki - dokąd nie ma przymusu, typu jakaś dżungla, brak cywilizacji, itp - to raczej nie skorzystam ;)

 

 

wsadzę Cię do bagażnika celem rozeznania, co mi tak dziwnie "puka" przy hamowaniu

 Poczekaj z tym, aż pójdę na studia - opinia będzie bardziej rzetelna ;)

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

masz Forka (??) a tam przecież duży bagażnik :P

 

Po zamontowaniu gazu jakby go nie było... :biglol:  Poza tym wożę masę gratów, np. chwilowo (od tygodnia) całe pudło dyskietek, bo do domu boję się przynieść (Żona by mnie chyba pogoniła kijem, jakbym kolejne przydźwigał), a w piwnicy chwilowo "katastrofa" i nie mam czasu zrobić tam porządku, żeby to pudło upchnąć ;)  Liczę bowiem, że za 20 lat dyskietki będą na wagę złota jako okaz muzealny i będę sprzedawał 1 miesięcznie i z tego żył  :coffee:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pudełko.... ile razy ja już próbowałam, żeby w naszym pozostało jedno pudełko...

 

Liczę bowiem, że za 20 lat dyskietki będą na wagę złota jako okaz muzealny i będę sprzedawał 1 miesięcznie i z tego żył 

Ty, to może też zachowam.... :rolleyes: nawet puste też są jeszcze gdzieś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...