Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

wlasciwie do kogo to lotnisko nalezy? do muzem czy do skarbu panstwa? policja moze ukarac w jakikolwiek sposob za slizganie sie? :D

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/L%C4%85dowisko_Rakowice-Czy%C5%BCyny

Wygląda na to że należy do Muzeum, i skoro jest "w ewidencji lądowisk Urzędu Lotnictwa Cywilnego" to jakiś mandat za to może być.

Ostatnio widzę że sporo policji tu w okolicach lata, na bora, na stella ale na lotnisku ich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są dzisiaj genialne warunki do upalania :yahoo:

trochę pojeździłem (2 h) i teraz łapy mnie bolą :) , ale com się nakręcił to moje

dawno nie miałem takiej radochy z jazdy bokami (ostatni raz maluchem :P )

edit

zna ktoś tę miejscowkę?

 

http://img230.images.../dsc00564y.jpg/

 

http://mapa.szukacz....ogowa&t=Klikni�ty

 

temat tu:

http://rallymania.pl...opic.php?t=1084

 

edit 2

 

który to zdjął błotnik w zielonym forku na królowej jadwigi dzisiaj ?

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Policja się kręci, ale do płyty lotniska chyba nie wiedzą jak dojechać :biglol:

Żelazny, dzięki za pojeżdżawkę :)

Pozdrawiam serdecznie, super warunki! B) Zdjęcia wrzucę później!

 

PS. Dzisiaj się jeszcze pod halą targową mijaliśmy (czarny forek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dzisiaj się jeszcze pod halą targową mijaliśmy (czarny forek)
Forka i owszem obtrąbiłem, ale Ciebie w nim nie widziałem :huh:

Dzisiaj pojeżdżawka na Czyżynach z Przemekka kosztowała nas 2x400 i po sześć punktów :angry:

 

Sima. Jedzie ktos tam dzisiaj? :D

Policjant doradził żeby nie przekraczać 15 minut upalania to wtedy nie zdążą dojechać :biglol: Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@bakum, forka akurat kierował ojciec, ja jako pasażer sobie podróżowałem :)

 

A z policją, uuu nieprzyjemnie, współczuję :angry: za co się oficjalnie przyczepili? Z jakiego powodu mandat? Kurdę, to wczoraj jeździliśmy tak długo i nic, mieliśmy szczęście... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat za "Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w okolicznościach innych niż w wykazie" :huh:

 

Cholera a miałem tam po pracy skoczyć się poślizgać.... Ja bym tego mandatu chyba nie przyjął, w sądzie bym się bronił że trenuję jazdę na śliskim aby właśnie bezpieczniej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Jak mogą dać mandat skoro pas startowy nie jest drogą, jest to teren prywatny wiec nie mogliście zagrozić ruchowi drogowemu. Z drugiej strony mnie spisali 2 lata temu bo jest to teren prywatny i właściciel zgłosił. Policja nic nie mogła mi zrobić ale jeśli muzeum podałoby mnie do sądu że nachodze na ich teren mogłoby być gorzej. Dziwna sprawa, niech się wypowie ktoś kto się na tym zna ;)

 

Ps pozdrowienia dla goluma!!!! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do KMP z pytaniem, gdzie można bez ryzyka mandatu sprawdzić trakcję auta przed zimą - zobaczymy, co odpowiedzą. Mam już dość, człowiek chce jeździć bezpieczniej, to mu wlepią mandat, a jak piraci drogowi jeżdżą "jazdę dowolną" na ulicach, to nagle Policja i inni ślepi i głusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zrozumiem czemu to lotnisko tak się marnuje, wynajać płytę, kilka pachołków i przyjechali by się ludzie wyszaleć, potrenować. Czy to w lecie czy w zimie. Koszty organizacji żadne a uczestnik wrzuciłby kilka zł np na odnowę niszczejących eksponatów w muzeum lotnictwa. Co za problem? Same plusy przecież!

 

No ale u nas nie da się, policja stawia fotoradary, a stare dziady leśne w automobilklubie dupska swojego nawet nie ruszą. Dlatego jesteśmy z motoryzacja tam gdzie jesteśmy, 100 lat za murzynami (nie obrażając nikogo). Tragedia :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliscie sprobowac uciec
Jedyny znany mi wyjazd skutecznie zastawili radiowozem :biglol:
Ja bym tego mandatu chyba nie przyjął, w sądzie bym się bronił że trenuję jazdę na śliskim aby właśnie bezpieczniej jeździć
Taką próbę także podjęliśmy :rolleyes:
Ale podejrzewam że ktoś zadzwonił
Tak, i dlatego musieli wystawić mandaty :angry:
trza szukać czegoś dalej, najlepiej żeby nie było domów w okolicy
Jak co znajdziecie, dajcie cynk :yahoo:
Jak mogą dać mandat skoro pas startowy nie jest drogą, jest to teren prywatny wiec nie mogliście zagrozić ruchowi drogowemu
Odkąd zmieniły się przepisy (np. parkingi pod marketami) w tych miejscach też kontrolę nad ruchem sprawuje policja :( Jedyny plus tego to taki że mandat na drodze publicznej byłby 500 i 10 pkt

Napisałem maila do KMP z pytaniem, gdzie można bez ryzyka mandatu sprawdzić trakcję auta przed zimą - zobaczymy, co odpowiedzą. Mam już dość, człowiek chce jeździć bezpieczniej, to mu wlepią mandat, a jak piraci drogowi jeżdżą "jazdę dowolną" na ulicach, to nagle Policja i inni ślepi i głusi.

Ciekawe czy odpiszą :huh:
wynajać płytę, kilka pachołków i przyjechali by się ludzie wyszaleć, potrenować. Czy to w lecie czy w zimie
A policja kogo wtedy w czwartki będzie ścigać po mieście? He? :biglol::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy odpiszą :huh:

 

Zawsze odpisują, choć jestem głęboko przekonany, że odpowiedź będzie żenująca (na podstawie moich doświadczeń) :toobad: Ale jakby było coś mądrego, oczywiście się podzielę wiedzą. Mówicie że do Muzeum Lotnictwa należy ta powierzchnia? Jak będę miał chwilę, to też do nich napiszę. Może wystawili by pisemne "pozwolenie" za drobną "cegiełkę" na rzecz eksponatów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował podjechac do PowerKart (rybitwy, urzad celny) i pogadać z nimi czy mozna pojezdić za ich halą, oni tam organizują drifty wiec pewnie jakies pozwolenia maja lub wiedza jak to załatwić, Jeśli ktoś coś ogarnie to tez bym sie chetnie poślizgał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska a moze Wodzislaw Slaski? Mozna tam zaplacic I posmigac na legal po sporym placu z tego co czytalem w necie. Niestety z Krakowa to calkiem spora wycieczka wiec mozna by sie zgadac na kilka fur I pojechac posmigac:) ocz)wiscie jak ktos zna blizej miejscowke na legalu to ja chetnie potestuje tam zawias mojej subaryny. Druga miejscowke jaka wylukalem to ogromny parking szutrowy pod fabryka MAN ale to raczej na dziko upalanie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmieniły się przepisy (np. parkingi pod marketami) w tych miejscach też kontrolę nad ruchem sprawuje policja Jedyny plus tego to taki że mandat na drodze publicznej byłby 500 i 10 pkt

 

tak, ale wjazd musi byc oznaczony jako "strefa ruchu", ale i tak juz po ptokach :(

 

Filmik z niedzieli

 

kolege od evo tez psy pogryzly? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...