Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam dzisiaj, ale na zdjęciach wygląda to całkiem inaczej, teraz jest ogrodzone, niby jest napisane "plac manewrowy ogólnodostępny" czy jakoś tak, ale byłem w godzinach, kiedy faktycznie uczyli się tam jeździć (szkoła OES chyba), więc nie chciałem specjalnie przeszkadzać, nocą kiedyś trzeba będzie ogarnąć jak będzie spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pas lotniska na Czyżynach, to na obie części da się wjechać. Zdecydowanie lepszy ten przy ul. Bora, na tej alejce dojazdowej od Comarchu są mocne wyboje więc trzeba delikatnie jechać, ale da się. Byłem w środę i wczoraj. Warunki były znośne ale przydało by się więcej śniegu.

Jak coś to mogę pokazać wjazd.

 

Pytanie mam jeszcze, czy ktoś może mi polecić jakieś pewne wyważanie kół w Krakowie? chyba wpadłem w jakiś krater i coś mi zaczyna bić na kierownicy :/ (to raczej nie powikłania po jeździe na lotnisku :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, będę musiał się wybrać bo w tamtym roku było szczelnie pozamykane, a 2 latatemu ciągle policja krążyła :(

 

Ps: najbardziej równy kawałek jest tam przy bramie naprzeciwko stacji oraz na takiej drodze co prowadzi jakby w bok do muzeum lotnictwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafilismy, piekne slady ktos pozostawial :D

 

@@Nooxiu, Jak Ty przez te wyboje przejechales ? :D :D

Właśnie sam się dziwie bo jeszcze mam auto obniżone :D Tam trzeba blisko tej wysokiej trawy czy krzaków jechać co jest po lewej, najmniej wybojów.

Byłem dziś koło 17 polatać chwilę, ktoś to miejsce wjazdu po wybojach zastawił, kamieniami wielkości arbuzów, nie muszę pisać co działo się później :D

aaa i bez policji się obyło i śniegu dosypało tak że było niemal że idealnie

Edytowane przez Nooxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...