Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

abgvue.jpg

 

Haha pozdrawiam serdecznie, na samym początku pomyślałem: kurde, mandat a tu taka miła niespodzianka! :)B)

:blush::facepalm: Ale zdjęcia strzępka koperty z nabazgranymi kulfonami na kierownicy to nie musiałeś wstawiać laie_67.gif;) Pozdrawiam.

 

A tak apropos to kiedy jakiś spocik? He? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy jest gdzieś w Krakowie ogólnodostępny kanał lub najazd samochodowy, co by można było sobie pooglądać samemu pod autkiem?

 

O tak, tak, też jestem ciekawy! Dawniej wiedziałem, było takich kilka, ale już ich nie ma... Dziwne, za komuny potrafili takie rzeczy udostępniać za darmo, a teraz niby jest lepiej, a o taką prostą rzecz nikt nie zadba :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chcę dorobić sobie wyjście na jacka, usb cokolwiek, podobno się da i szukam jakiegoś majstra

 

jak juz znajdziesz to daj znac, ale marnie to widze:P

No właśnie myślałem, że się nie da a jednak podobno da się takie cuda zrobić. Trzeba poszukać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie znalazłem subaru w Krakowie, czy ktoś z forumowiczów (ekspertów) mógłby ze mną je oglądać i służyć profesjonalna pomocą, samochód do kupna to subaru legacy 2.0 rocznik 2005 kombi, 137km wersja celebration.Wybieram sie je oglądać w sobotę.

Jest to moje pierwsze subaru jakie będę oglądał i może kupował, samochód został kupiony w Polsce w Krakowie w subaru Emil Frei w 2005 roku, byłem u nich i ostatni serwis był u nich w 2009 roku, właściciel należy do forumowiczów, z tego co mi mówił to serwisowal je na Królowej Jadwigi w serwisie Gawin, niestety nie jestem znawca tych samochodów,nie mam doświadczenia,

Dlatego chciałbym sie dowiedzieć czy byłaby taka możliwość zeby ktos z was mógl sie ze mną wybrać i je zobaczyć?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Ps.Do serwisu z samochodem planuje sie wybrać dopiero po pierwszych ogledzinach.

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kojarzycie koledzy w Krakowie, lub okolicach jakiś spokojny placyk, z dala od cywilizacji gdzie mógłbym dziewczynę nauczyć samochodem jeździć? Zapisuje sie na kurs od marca i pasuje, żeby jakieś podstawy miała :D

Edytowane przez maniekkrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...