Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

To jak Wam te gokarty tak piękne wyszły, to proponuje spot gokartowy w te sobote...

......w Łodzi :biglol:

Ktoś chętny? ;)

A czemu nieGreat.gif
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Ja grupon na karty odstępuję. Biorę tylko tę laskę ze środka. Kobi i kask też zostają. ;) Oddam pojutrze.

Ta laska ze środka pracuje tam "na kasie" i jest niesamowicie sympatyczna. Ale jakbyś był na ostatnim spocie to byś ją poznał już wtedy :P

Edited by Giechu

Tak, ale mieliśmy te karty zniżkowe, choć chyba one nie dawały aż takiego procentu zniżki jak w tym ogłoszeniu, czyli wychodziłoby na to że podnieśli ceny :(

Sorki za offa mam takie pytanie, czy ktos z Was ma znajomego ktory pracuje w serwisie VW Beltowski lub Auto-Special, chcialem sie poradzic o rade, a ze mam 80 km, to wole przedzwonic i pogadac z kims uczciwym :-) dzieki za pomoc.

Sorki za offa mam takie pytanie, czy ktos z Was ma znajomego ktory pracuje w serwisie VW Beltowski lub Auto-Special, chcialem sie poradzic o rade, a ze mam 80 km, to wole przedzwonic i pogadac z kims uczciwym :-) dzieki za pomoc.

Mowisz i masz:)

P. Konrad 784026653 Auto Special

Pozdrawiam

Ta laska ze środka pracuje tam "na kasie" i jest niesamowicie sympatyczna

Potwierdzam, bardzo przyjemna dziewczyna :)

w takim razie trzeba znowu podjechać na spota w Krakowie :D

W najbliższy czwartek nie mogę, ale może za dwa tygodnie udałoby się zebrać "kworum" :)

No i karta na gokarty się marnuje ;)

Czwartek przed mikołajkami do wg. mnie super pomysł :) Kiełba i Gokarty mogą być fajne, a jakby się jeszcze udało troszkę śniegu łapnąć (ostatnio w pogodzie mówili, że się od tego tygodnia oziębia) to byłoby bardzo przyjemnie.