Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za opcją kiełba + gokarty

Zobaczę co z autem, bo chyba mieć nie będę, ale postaram się przyjechać! :)

 

Jak coś to zrobimy Ci zrzutę na MPK :)

Jako właściciel bezawaryjnego Subaru zabezpieczyłem się - mam kartę na pół roku :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel bezawaryjnego Subaru zabezpieczyłem się - mam kartę na pół roku
Dobrze że masz zaprzyjaźniony serwis (co widać na załączonym obrazku) :rolleyes::biglol:

Nic nie widzę, jaki obrazek? :P;)

idzie sie najezdzic w to 8 minut?

Ja jeździłem na powerkartach i tam jest pełen profesjonalizm. Wole zapłacić tam za 8 minut niż na innym pseudo torze mieć 16 minut. Najlepiej 8 minut, dłuższa przerwa i znów 8 minut. Gwarantuję ból rąk i pleców B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakum, o 04 listopad 2013 - 17:34, powiedział: Zelazny powiedział: Jako właściciel bezawaryjnego Subaru zabezpieczyłem się - mam kartę na pół roku Dobrze że masz zaprzyjaźniony serwis (co widać na załączonym obrazku) Nic nie widzę, jaki obrazek?

szczena.gif@@Zelazny, zniszczyłeś auto???? ;):biglol:

Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kojarzycie może jakieś fajne miejsce w okolicach Krakowa, gdzie można sobie pojeździć w lekkim terenie? Póki co byłem w Bodzowie i szczerze polecam :D

 

Trochę żartobliwie: ul. Cechowa od skrzyżowania z Łużycką "w górę", tj. w kierunku Rżąki - Pilotów to przy niej pikuś. Akurat tam ma siedzibę mój mechanik - jak się do niego dojedzie, to w zasadzie można uznać, że auto nie wymaga naprawy ;-) Tam ograniczenie prędkości do 40 km/h jest, o dziwo, słuszne, ja nawet Foresterem nie jeżdżę tam szybciej (Skodą jeździłem 30 km/h). Drugie miejsce słynne od lat to ul. Dekerta - dziury widać nawet na zdjęciach z Google Maps! :-) Wczoraj tam jechałem i zastanawiałem się, czy nie upuścić powietrza z kół :biglol: Pojadę tam w zimie, może nikt inny nie przejedzie, będę miał przejazd bez korków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyrobię w pracy to też się zjawię.

Tylko jak rozpoznam forumowiczów? :huh::biglol:

 

Dobre pytanie. Zakładam, że sama "zbiórka" raczej pieszo, bo o ile wiem, to w okolicach Hali Targowej z miejscem do parkowania krucho, czyli może się okazać, że niektórzy Forumowicze zaparkują koło Wisły lub w Galerii Kazimierz ;) Hmmm, w sumie wygodniej byłoby się umówić na 3 piętrze parkingu w Galerii, tam jest zawsze pustawo - to byłby numer, pół parkingu w Subarynach (i na głowę nie kapie) :D To tylko taka moja refleksja. Z różą za uchem latać nie będę, ale mogę ubrać czapkę z daszkiem (która nie ma nic wspólnego z Subaru), jeżeli to coś ułatwi :) Ostatnio nie bywałem w tamtych okolicach, sporo się pewnie zmieniło, więc wolę nie decydować - niech ktoś będący bardziej na bieżąco rzuci miejsce zbiórki czy coś, a ja się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...