Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja z prośbą wielką tu się pojawiam: kto ma do pożyczenia przepływkę z GTka MY97-98 oznaczenie 22680 AA280? Kupiłem użwykę i wywala błąd, nie wiem czy mi uszkodzoną przysłali czy coś innego mi wariuje :(

Postawię dobrą flaszkę za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni mieszkańcy Krakowa. W nocy kogoś poniosła fantazja na masce mojego samochodu i powstało kilka wgniotek. Oprócz tego powstało kilka innych śladów obecności uprzejmych przechodniów. Ponieważ na innych pojazdach nie zauważyłem tego typu aktywności, wywnioskowałem, że auto przyciąga zbyt wiele uwagi. Nie jest może jakieś szczególnie drogie, ale zwyczajnie jest mi żal patrzeć bezczynnie jak ktoś je niszczy. Muszę je trzymać w Krakowie jeszcze przez dwa tygodnie, ale nie używam go w ciągu tygodnia, więc nie opłaca mi się wynajmować garażu, a ceny za parking strzeżony to jakaś kpina. Czy któryś forumowicz, który posiada ogrodzony teren, byłby tak uprzejmy i udostępnił kawałeczek trawnika, albo czegokolwiek? W tym tygodniu do piątku, godziny ~21, a w przyszłym od niedzieli, godziny dowolnej, aż do kolejnego piątku, również godzin wieczornych. Wymiary auta to 4.9 x 1.8 [m].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni mieszkańcy Krakowa. W nocy kogoś poniosła fantazja na masce mojego samochodu i powstało kilka wgniotek. Oprócz tego powstało kilka innych śladów obecności uprzejmych przechodniów. Ponieważ na innych pojazdach nie zauważyłem tego typu aktywności, wywnioskowałem, że auto przyciąga zbyt wiele uwagi. Nie jest może jakieś szczególnie drogie, ale zwyczajnie jest mi żal patrzeć bezczynnie jak ktoś je niszczy. Muszę je trzymać w Krakowie jeszcze przez dwa tygodnie, ale nie używam go w ciągu tygodnia, więc nie opłaca mi się wynajmować garażu, a ceny za parking strzeżony to jakaś kpina. Czy któryś forumowicz, który posiada ogrodzony teren, byłby tak uprzejmy i udostępnił kawałeczek trawnika, albo czegokolwiek? W tym tygodniu do piątku, godziny ~21, a w przyszłym od niedzieli, godziny dowolnej, aż do kolejnego piątku, również godzin wieczornych. Wymiary auta to 4.9 x 1.8 [m].

 

Współczuję, niestety w centrum miasta to dość częsty przypadek, że pijane gówniarze chodzą po samochodach.

Sprawdź parking pod dawnym hotelem Forum oraz pod Tesco na Kapelance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam do Was wielką prośbę. Od listopada zaczynam trzy miesięczny staż w tym pięknym mieście jakim jest Kraków. Miejcie stażu to dzielnica Bronowice.

Czy znacie kogoś kto ma jakiś wolny pokój, miejsce aby mi wynająć na ten okres jakiś kąt w okolicy tej dzielnicy?

Albo gdzie najlepiej szukać w sieci takich ofert?

 

Dziękuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi :)

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz

 

Kraków miasto studentów, polecam przejrzeć gumtree, duzo ofert - jeszcze teraz październik się zaczął to każdy próbuje znaleźć brakujące osoby do mieszkania.

 

 

 

 

Koledzy kojarzycie może jakieś fajne miejsce w okolicach Krakowa, gdzie można sobie pojeździć w lekkim terenie? Póki co byłem w Bodzowie i szczerze polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OWOC, polecam poszukać na Gumtree.

 

Koledzy kojarzycie może jakieś fajne miejsce w okolicach Krakowa, gdzie można sobie pojeździć w lekkim terenie? Póki co byłem w Bodzowie i szczerze polecam :D

 

Ulica Pilotów, dziury takie, że będziesz miał niezapomniane wspomnienia ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kojarzycie może jakieś fajne miejsce w okolicach Krakowa, gdzie można sobie pojeździć w lekkim terenie? Póki co byłem w Bodzowie i szczerze polecam
Jak chcesz to mogę zaprowadzić w niezłe miejsce. Sam dawno tam nie byłem więc z miłą chęcią podjadę :yahoo:

 

@@Zelazny, gdzieś Ty bywał jak Cię nie było? ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zelazny, gdzieś Ty bywał jak Cię nie było? ;):biglol:

Tu i tam, człowiek zagoniony, auto w serwisie przed sezonem zimowym ;) Mam nadzieję, że jakieś kiełbachy ogarniemy niedługo? :)

 

Widziałem Cię ostatnio jak jechałeś w mojej okolicy, ul Jancarza B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem ludu południa ;)

czy ktoś czasem widuje moją byłą imprezę? Czerwonego Gravel Expressa?

Podobno się po Krakowie przemieszcza... a może ktoś ma telefon do właścicielki? :)

 

o tego samochodu szukam :)

IMAG0150.jpg

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...