Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnym trafem olsztyński wątek przed dwoma miesiącami nabrał rozpędu i zaraz przegoni krakowski. :D

 

No właśnie zauważyłem, że jak Ciebie nie ma to Krakowski wątek opada z sił :mrgreen: Jakimś dobrym duchem spotów jesteś :thumbup:

 

Boszszsz, co tu się dzieje z tym krakowskim wątkiem...?? :unsure:Nikt już nie jeździ Subaru...?? Nikt nie "spotuje" pod halą...?? :blink:

 

a kto sprzedał Forka ostatnio? :P

 

Sprzedałem, fakt, ale na kiełbaski w zacnym towarzystwie to nawet tramwajem przyjadę :wrrum:;) Poza tym Niebieskie Plejady znów lada dzień postawię przed domem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! :) studiuje w Krk więc nie jestem za bardzo w temacie, mogę prosić o wtajemniczenie gdzie się coś dzieje ciekawego wieczorami na ulicach :)

Ja nie wiem czy na ulicach :rolleyes: nie mamy zwyczaju ścigania się samochodami po mieście ;) ale w czwartki była tradycja spotkań forumowych pod Halą Targową, tzw "czwartkowe kiełbaski" ;) Ale jak widać na załączonym obrazku tradycja ma się słabo ostatnio... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! :) studiuje w Krk więc nie jestem za bardzo w temacie, mogę prosić o wtajemniczenie gdzie się coś dzieje ciekawego wieczorami na ulicach :)

 

aż boję się pomyśleć co Koledzy odpowiedzą na tak niejednoznacznie postawione pytanie ;)

natomiast czwartkowych kiełbasek mi brak :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako krakowski nowicjusz Imprezowy z chęcią powitam na żywo miejscową ekipę. Jakby miało się coś dziać/smażyć/ewentualnie upalanie Nyski* to ja się piszę.

 

pzdr

gt

 

* - niepotrzebne skreślić

Więc jak kilka osób się dołączy to jutro kolacja będzie ciężkostrawna

@, piękne zdjęcie :drool: :mrgreen:Szkoda tylko że nie zrobione przeze mnie:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, bardzo dawno już na spocie nie byłem, zapuściłem się trochę. Obecnie moje 2 Subaraki są dopieszczane w serwisie ale jak już je dostanę to bardzo chętnie wpadnę na kiełbaski :D

A może kiedyś gdzieś poślizgać się wspólnie na jakimś placyku?

 

Piona! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kiedyś gdzieś poślizgać się wspólnie na jakimś placyku?

 

No , Ja się dzisiaj naślizgaaaałem .....

Dwie felgi obiłem , czuje się tak jak by Mi kto ryja obił . :angry:

 

Ja tak obiłem stalówkę w fordzie, ze jak czołgałem się do oponiarza to na każdym skrzyżowaniu machali i krzyczeli, ze mi koło odpada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...