Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Giechu, nada ! Powiedz nam jaki kolor opasek zaciskowych chcesz ? Zielony Czerwony Bialy Czarny ? :lol:

Mam białe trytki gotowe :lol::lol::lol: odblaskowe :wink:

Panowie co tam piekarnik! Mam dostęp do pieca hartowniczego 1300'C tylko jak my tam spec giecha zmieścimy? W sumie to pewnie się cały uplastyczni od temp. i zrobimy mu jak na silnik przystało SUBARU BRZ (Bardzo Rozgrzane Żelazo)

A Dziedzicu pijemy tylko nie wiemy kiedy:)

No właśnie, pijmy coś / gdzieś / kiedyś :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Trzeba Dziedzica godnie pożegnać :twisted::twisted::twisted:

Łojezu. Ja tu skromnie myślałem o orężadzie na kiłbachach a tu się zapowiada hardkor. :twisted:

Tak kufka przez nie wiadomo ile oddychał naszym Grodokrakowskim szlachetnym powietrzem a teraz się oranżadą wywinąć chce!!! HAŃBA!!! POWIADAM HAŃBA!!!! Trza wielmożnego dziedzica z należnym honorem odprawić i napitków ani kaczki w jabłkach dla braci nie żałować!!!!

Łojezu. Ja tu skromnie myślałem o orężadzie na kiłbachach a tu się zapowiada hardkor. :twisted:

Tak kufka przez nie wiadomo ile oddychał naszym Grodokrakowskim szlachetnym powietrzem a teraz się oranżadą wywinąć chce!!! HAŃBA!!! POWIADAM HAŃBA!!!! Trza wielmożnego dziedzica z należnym honorem odprawić i napitków ani kaczki w jabłkach dla braci nie żałować!!!!

Racja, dobrze gadasz... :P Nie inaczej być powinno :mrgreen:

Tak z innej beczki... gdzie można się trochę poślizgać z okolicach Krakowa?

Odpowiednio mocnym sprzętem to chyba wszędzie można ...bo jak na razie to suchy asfalt za oknem widzę :twisted:

Ale że to forum publiczne to raczej nikt nie będzie się rozpisywał gdzie upala ... wpadnij na spota daj się poznać pewnie czegos się dowiesz :wink: