Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Giechu, nada ! Powiedz nam jaki kolor opasek zaciskowych chcesz ? Zielony Czerwony Bialy Czarny ? :lol:

 

Mam białe trytki gotowe :lol::lol::lol: odblaskowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tam piekarnik! Mam dostęp do pieca hartowniczego 1300'C tylko jak my tam spec giecha zmieścimy? W sumie to pewnie się cały uplastyczni od temp. i zrobimy mu jak na silnik przystało SUBARU BRZ (Bardzo Rozgrzane Żelazo)

 

A Dziedzicu pijemy tylko nie wiemy kiedy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu. Ja tu skromnie myślałem o orężadzie na kiłbachach a tu się zapowiada hardkor. :twisted:

 

Tak kufka przez nie wiadomo ile oddychał naszym Grodokrakowskim szlachetnym powietrzem a teraz się oranżadą wywinąć chce!!! HAŃBA!!! POWIADAM HAŃBA!!!! Trza wielmożnego dziedzica z należnym honorem odprawić i napitków ani kaczki w jabłkach dla braci nie żałować!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu. Ja tu skromnie myślałem o orężadzie na kiłbachach a tu się zapowiada hardkor. :twisted:

 

Tak kufka przez nie wiadomo ile oddychał naszym Grodokrakowskim szlachetnym powietrzem a teraz się oranżadą wywinąć chce!!! HAŃBA!!! POWIADAM HAŃBA!!!! Trza wielmożnego dziedzica z należnym honorem odprawić i napitków ani kaczki w jabłkach dla braci nie żałować!!!!

 

Racja, dobrze gadasz... :P Nie inaczej być powinno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki... gdzie można się trochę poślizgać z okolicach Krakowa?

 

Odpowiednio mocnym sprzętem to chyba wszędzie można ...bo jak na razie to suchy asfalt za oknem widzę :twisted:

Ale że to forum publiczne to raczej nikt nie będzie się rozpisywał gdzie upala ... wpadnij na spota daj się poznać pewnie czegos się dowiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...