Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SubGaja napisał:
W dniu 25.04.2018 o 08:16, Dr Zybertowicz napisał:
ok

Plac Wolnica. Przy ul. KRAKOWSKIEJ. W okoicznych uliczkach albo przy Wiśle można jakies miejsce znaleźć. Zapraszamy na lody jakies wloskie jedzonko i bardzo dobre espresso. Godzina 21 piątek.

Zatem melduję się o 21-ej. Do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam szanownych kolegów :) Czy mógłby mi ktoś z Was polecić serwis w Krakowie gdzie mogę wykonać przegląd przedzakupowy Subaru? Zależy mi na serwisie który ogrania Subaryny, a zwłaszcza silniki 2.5T. Oczywiście informację proszę przesłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 19:37, mackos87 napisał:

Witam szanownych kolegów :) Czy mógłby mi ktoś z Was polecić serwis w Krakowie gdzie mogę wykonać przegląd przedzakupowy Subaru? Zależy mi na serwisie który ogrania Subaryny, a zwłaszcza silniki 2.5T. Oczywiście informację proszę przesłać na priv.

Sprawdź PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuję zlot dla "psiarzy" w Lanckoronie (Małopolska), które będzie 23 września od godziny 12:00. Głownie dla psów marki Labradory/Retrievery, ale wszystkie psiaki mile widziane. Jako, że na zlot przyjadę Forkiem, to pomyślałem, że może równolegle zrobić małe spotkanie Świnek. Byłby ktoś chętny poburczeć i spędzić czas?  :)

Zapraszam, dajcie znać, może zrobimy taką przylepianą imprezę cykliczną? Zlot jest już IX i na pewno będzie następny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuję zlot dla "psiarzy" w Lanckoronie (Małopolska), które będzie 23 września od godziny 12:00. Głownie dla psów marki Labradory/Retrievery, ale wszystkie psiaki mile widziane. Jako, że na zlot przyjadę Forkiem, to pomyślałem, że może równolegle zrobić małe spotkanie Świnek. Byłby ktoś chętny poburczeć i spędzić czas? 
Zapraszam, dajcie znać, może zrobimy taką przylepianą imprezę cykliczną? Zlot jest już IX i na pewno będzie następny
Nie wiem jakie będziemy mieć plany ale psy i Lanckorona i Subaru bardzo mi pasuje ;)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Buchu napisał:

Cześć :)

Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika w okolicy Krakowa? 

 

Lakiernika czy blacharzo-lakiernika? :)

 

W dniu 18.09.2018 o 17:18, coocer napisał:

Nie wiem jakie będziemy mieć plany ale psy i Lanckorona i Subaru bardzo mi pasuje ;)

 

To zapraszam, będzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 13:05, Buchu napisał:

Cześć :)

Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika w okolicy Krakowa? 

http://www.blacharstwo-samochodowe-krakow.pl/

 

https://www.google.pl/maps/@50.0451363,19.9965391,3a,75y,185.99h,79.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1s8Bmvh14vWIaFRJvXe8cRvQ!2e0!7i13312!8i6656

 

Nie pomylić, bo obok są też inne warsztaty, ale ten "od blachy" tylko jeden :)

 

Zakład z polecenia i to od kilku osób w pracy, osobiście widziałem 2 samochody zrobione przez nich po stłuczkach - idealnie. Mnie usuwali wgniotkę błotnika + korozję tegoż, zrobili bardzo dobrze (z tego, co zasięgnąłem języka u znających się trochę lepiej kolegów, to wzorowo, bo przez cynowanie czy coś w tym stylu, podobno zgodnie ze sztuką) i w przyzwoitych pieniądzach. Uczciwi i znają się na rzeczy. Wiem, że naprawiają też zabytkowe wozy, sam widziałem jednego w trakcie prac na warsztacie ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 13:05, Buchu napisał:

Cześć :)

Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika w okolicy Krakowa? 

Cześć 

MK Serwis (Mariusz Kurleto) na ul. Chełmońskiego. Robiłem u nich jeden samochód - bez zastrzeżeń. Dla firmy, w której pracuję, też robili kilka rzeczy i wszyscy byli zadowoleni. Nie pracuję dla nich, nie mam żadnej prowizji etc. Ale w mojej opinii rzetelna firma. Możesz pogadać. Szef bardzo  pewny siebie, ale to rodzinna firma z tradycjami (dobrze rozumianymi). 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Poleci ktoś kogoś kto ustawi zbieżność w hawku NA ? Ostatnio po ustawieniu mam lekko przestawiona kierownicę więc coś poszło nie tak. 
Dzieki za pomoc
Autogeo-klinika s.c. skręcona 7, wjazd od ciepłowniczej przez mostek.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Arq napisał:

Ma ktoś w okolicy Krakowa kabel i potrafi zablokować błąd po wywalonym powietrzu wtórnym?

zapraszam ale do Nowego Sącza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...