Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Hej. Zna ktoś miejsce w Krk lub okolicach, gdzie naprawiają boxy dachowe? Chodzi o pęknięcia zewnętrznej warstwy. THX

Poszukaj firm klejących plastiki- zderzaki (spawajacych)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Jestem w Krakowie i potrzebuje pomocy. Odebrałem drzwi dla kolegi do imprezy z podniesioną szyba i ma ktoś wiedzę oraz kluczy by drzwi rozkręcić i szybę wyjąć? Najchętniej zależało by mi piątek godzinny poranne ok. 10? Jestem w stanie podjechać gdzieś w Krakowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżam temat z pytaniem, był ktoś i testował moto park? Ba, na pewno ktoś był, tylko jakie opinie na ten temat warto?

Jak to cenowo i czasowo wygląda, z tego co zauważyłem wbić się można tylko raz w miesiącu na dwie godziny teoretycznie i to wszystko.

Miała być też pętla szutrowa, ale zgaduje że na dzień dzisiejszy jej nie ma, a szkoda.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wysyłają mnie w przyszłym tygodniu na szkolenie 3-dniowe, zakwaterowanie mam w domu aplikanta na ul. Przy Rondzie 5, jak wygląda sprawa z parkowaniem w tym miejscu, bo z tego co widzę nie dysponują własnym parkingiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wysyłają mnie w przyszłym tygodniu na szkolenie 3-dniowe, zakwaterowanie mam w domu aplikanta na ul. Przy Rondzie 5, jak wygląda sprawa z parkowaniem w tym miejscu, bo z tego co widzę nie dysponują własnym parkingiem. 
Jest niedaleko parking 12 PLN za dzień albo dobę. Inaczej na ulicy. Znajdę to ci podeślę namiary

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zna ktoś z was miejsce w Krakowie, gdzie dobrze wyważają koła?

Tak naprawdę dobrze.

 

Szukam fachowców w różnych dziedzinach.

 

Mam jedno dobre miejsce do wyważania kół, ale szukam specjalistów.

Miejsce gdzie nie robią na odczep się, są w stanie stwierdzić czy wadliwa jest opona(nie ma wybrzuszenia), felga, czy coś z zawieszeniem.

 

Tow miarę dobre miejsce moim zdaniem to Krawal na Cienistej, Panowie obracają oponę na feldze, tak by dołożyć mniej ciężarków, ale żaden rocket science.

 

Miejsce bardzo złe moim zdaniem to BET-POL autoserwis Śledziejowice - opona na felgę, koło na maszynę, dołożyć ciężarki, ale żeby sprawdzić po raz drugi to już nie, od razu na samochód.

 

Z innej beczki zbieżność dobrze robią w AUTOGEO-KLINIKA S.C. na ulicy Skręcona 7 w Krakowie, robią tylko to i w tym się specjalizują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polter_83 napisał:

 

Z innej beczki zbieżność dobrze robią w AUTOGEO-KLINIKA S.C. na ulicy Skręcona 7 w Krakowie, robią tylko to i w tym się specjalizują.

 

 

@polter_83 Czy ja wiem czy robią dość dobrze, w sytuacji gdzie coś było nie tak i nie byli w stanie jej prawidłowo ustalić odbili mnie z tekstem "LEPIEJ SIĘ NIE DA".

To było pół roku temu, do tematu wróciłem niedawno i zrobiłem w BOSCH Service ul. Dekerta 44 (nie jest to żadna reklama) geometrie zrobili ok, lecz z tym samym problemem.

Tutaj dostałem kompleksowe informacje którego kąta ustawić się nie da, prawdopodobieństwo jakiego uszkodzenia, rozmowa pociągnęła się do rozwiązania.

Pomijając rozwiązanie problemu geometrii, bo następna wyszła dobrze po wymianie amora i samochód dalej już tylko lekko ściągało, znaleźli kolejną przyczynę.

To się nazywa dobrze zrobiona geometria, w dodatku za pierwszą w "KLINICE" zapłaciłem 120, a za dwie na dekerta 2x70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
[mention=28634]polter_83[/mention] Czy ja wiem czy robią dość dobrze, w sytuacji gdzie coś było nie tak i nie byli w stanie jej prawidłowo ustalić odbili mnie z tekstem "LEPIEJ SIĘ NIE DA".
To było pół roku temu, do tematu wróciłem niedawno i zrobiłem w BOSCH Service ul. Dekerta 44 (nie jest to żadna reklama) geometrie zrobili ok, lecz z tym samym problemem.
Tutaj dostałem kompleksowe informacje którego kąta ustawić się nie da, prawdopodobieństwo jakiego uszkodzenia, rozmowa pociągnęła się do rozwiązania.
Pomijając rozwiązanie problemu geometrii, bo następna wyszła dobrze po wymianie amora i samochód dalej już tylko lekko ściągało, znaleźli kolejną przyczynę.
To się nazywa dobrze zrobiona geometria, w dodatku za pierwszą w "KLINICE" zapłaciłem 120, a za dwie na dekerta 2x70zł.
Ok, dobrze wiedzieć. Ja takiego problemu nie miałem. Co do stacji Boscha, bo to sieciówka to jestem zrażony. W Kaliszu jak chcesz wydać kasę i odebrać samochód w gorszym stanie to jedziesz do Boscha. A wiesz gdzie dobrze wyważają koła w KrK?

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polter_83 napisał:

Ok, dobrze wiedzieć. Ja takiego problemu nie miałem. Co do stacji Boscha, bo to sieciówka to jestem zrażony. W Kaliszu jak chcesz wydać kasę i odebrać samochód w gorszym stanie to jedziesz do Boscha. A wiesz gdzie dobrze wyważają koła w KrK?
 

 

Sieciówki mają to do siebie, że wiele zależy od tego kto tam rządzi. Trafiłem przypadkiem, bo blisko, szybko i w miarę tanio a zrobili konkret.

Co do wyważania etc, wszystko co robiłem dla siebie to w "ARTIGUM wulkanizacja", trafiłem z googla, 4.9/5 na 81 opinii mnie skusiło.

Co do jakości usług wszystko było dobrze, potrafią wyjaśnić co się dzieje. Ale co do samego wyważania nie wiem, bo nie zwracałem na to większej uwagi poza tym, że ma być wyważone i nie nasrane odważnikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2018 o 15:40, polter_83 napisał:

Hej,

 

Zna ktoś z was miejsce w Krakowie, gdzie dobrze wyważają koła?

Tak naprawdę dobrze.

 

Szukam fachowców w różnych dziedzinach.

 

Mam jedno dobre miejsce do wyważania kół, ale szukam specjalistów.

Miejsce gdzie nie robią na odczep się, są w stanie stwierdzić czy wadliwa jest opona(nie ma wybrzuszenia), felga, czy coś z zawieszeniem.

 

Tow miarę dobre miejsce moim zdaniem to Krawal na Cienistej, Panowie obracają oponę na feldze, tak by dołożyć mniej ciężarków, ale żaden rocket science.

 

Miejsce bardzo złe moim zdaniem to BET-POL autoserwis Śledziejowice - opona na felgę, koło na maszynę, dołożyć ciężarki, ale żeby sprawdzić po raz drugi to już nie, od razu na samochód.

 

Z innej beczki zbieżność dobrze robią w AUTOGEO-KLINIKA S.C. na ulicy Skręcona 7 w Krakowie, robią tylko to i w tym się specjalizują.

 

 

Polecam zakład przy placu Emila Serkowskiego 5. Test drogowy, który wykonują rozwiązał kilka "nierozwiązywalnych" problemów w moim i kilku innych samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...