Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Nawet byłbym chętny bo pogoda dzisiaj była marna i nie ruszałem się nigdzie z chałupy :razz:

Ale niestety wypiłem już piwko coby się wynikiem meczu nie przejmować (założyłem wtopę i na obecną chwilę widzę, że słusznie :neutral: ).

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
No i jak tam było w tesco ?

:wink:

a fajnie :mrgreen:

ładne EVO, nie pomachałem bo byłeś po prawej, a pasażerki nie zaczaiły o co biega :razz:

[ Dodano: Pią Lis 27, 2009 7:07 pm ]

up :smile:

• 2 months later...

Witam!

jestem zupełnie nowa na forum i mam nadzieję, że tym postem nie łamię regulaminu ;)

Czy wolno mi zapytać czyj czarny Forester z naklejką tego portalu sprawił dziś na Żabińcu, że moje serce szybciej zabiło?

Stał sobie grzecznie na parkingu i niby nic nie robił a jednak.

A to nawet przez niego znalazłam to forum.

Czy wolno mi zapytać czyj czarny Forester z naklejką tego portalu sprawił dziś na Żabińcu, że moje serce szybciej zabiło?

Rany, mój zielony żubrzyk zadziałał tak na paru pasażerów, ale żeby na płeć przeciwną? :roll:

Chyba czas zmienić auto... :mrgreen:

adaś pewno, że widziałam bo Ty słynny w krk jesteś ;) ale z reguły pomykasz za szybko żeby zdążyć wpaść Ci pod koła albo chociaż na stłuczkę złapać :cool:

Qba25 - to może tak 2w1 - popasażeruję jako płeć przeciwna :razz:

ale z reguły pomykasz za szybko żeby zdążyć wpaść Ci pod koła albo chociaż na stłuczkę złapać :cool:

powiedz proszę gdzie i kiedy mam zwolnić :?: :mrgreen: