Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

@raven w zasadzie koledzy wyłuszczyli w czym rzecz. Możesz zdać się na rekomendowany zestaw (KYB+KYB), ale możesz poszukać (nie twierdzę, że poszukiwania zakończą się sukcesem i pełnym zadowoleniem). Zleży co chcesz osiągnąć? Wyżej, niżej, sztywniej, "kanapowo"... kwestia gustu... Proponuję udać się do sensownego mechanika znającego markę (w KRK poza ASO przynajmniej dwa adresy są pewne) i tam zasięgnąć języka. W przeciwnym wypadku utkniesz w wywodach koleżeństwa o wyższości jednej sprężyny nad drugą :)

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raven w zasadzie koledzy wyłuszczyli w czym rzecz. Możesz zdać się na rekomendowany zestaw (KYB+KYB), ale możesz poszukać (nie twierdzę, że poszukiwania zakończą się sukcesem i pełnym zadowoleniem). Zleży co chcesz osiągnąć? Wyżej, niżej, sztywniej, "kanapowo"... kwestia gustu... Proponuję udać się do sensownego mechanika znającego markę (w KRK poza ASO przynajmniej dwa adresy są pewne) i tam zasięgnąć języka. W przeciwnym wypadku utkniesz w wywodach koleżeństwa o wyższości jednej sprężyny nad drugą
 
Dzięki, zrobię na pełnym zestawie KYB, łącznie ze sprężynami

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 23:48, trzymek napisał:

Mój zestaw i tak jest najmojszy! (niezależnie od tego, jaki jest):biglol:

Zależy od człowieka i jego skali obiektywizmu. Ja tam ze swojego nie jestem zadowolony i nie polecam, choć nie wiem, czy to wina sprężyny, czy amorka. Generalnie chciałbym mieć wysoko i mięciutko, żeby perfekcyjnie wybierało dziury, a nie że mi na każdym wyboju dzwonią zęby, a koło zapasowe podskakuje jak oszalałe, chociaż nie jadę szybko. Z kolei na zakrętach czuję się tak, jakby tam nie było sprężyn, tylko gumka od majtek, tak się tył kładzie. Nawet pożyczona Dacia Duster ze WZMOCNIONYMI sprężynami lepiej się spisuje (mniej telepie, do wypadania plomb z zębów jest znacznie dalej niż u mnie), a podobno sprężyny KYB są i tak najbardziej miękkie...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu strzelamy sobie w stopę polecając mechanika, a potem jest płacz że trzeba czekać tygodniami na termin ;) hahaha

Myślę że parę osób poleci ci ta samą osobę :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, coocer napisał:

Znowu strzelamy sobie w stopę polecając mechanika, a potem jest płacz że trzeba czekać tygodniami na termin ;) hahaha

Myślę że parę osób poleci ci ta samą osobę :)


 

Mówimy o tej osobie z klimeckiego? :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Klimeckiego, ale na zniżki za polecenie bym się nie nastawiał. Skierowałem tam mojego kolegę ze Skodą Superb w którą włożył już co najmniej dwukrotność ceny nabycia, a zniżek nie otrzymałem :)@1uqczy ja dobrze kojarzę, że to Twojego Lanosa widuję na spacerach z dzieckiem w okolicach parku Ratuszowego/Alei Róż?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tutek napisał:

Ja też polecam Klimeckiego, ale na zniżki za polecenie bym się nie nastawiał. Skierowałem tam mojego kolegę ze Skodą Superb w którą włożył już co najmniej dwukrotność ceny nabycia, a zniżek nie otrzymałem :)@1uqczy ja dobrze kojarzę, że to Twojego Lanosa widuję na spacerach z dzieckiem w okolicach parku Ratuszowego/Alei Róż?

zgadza się, każdy wtorek i czwartek mam treningi z dziećmi w sp88

 

Często staje tam też Forester, ale nie jest oświniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dj Brabus napisał:

Jakby ktoś pytał o Dj-a na najbliższym spocie (20?), to melduję, że Legaś odmówił posłuszeństwa i czeka na diagnozę. Kompetentny człowiek ma czas dopiero 21.12... :(

a ten spot potwierdzony na 100%?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, elmot napisał:

a ten spot potwierdzony na 100%?

 

Niestety nie mamy oficjalnego zatwierdzacza zlotów, jest ktoś kto chciałby objąć to stanowisko? ;) 

 

Ja bym najchętniej na godzinę 14 się zebrał, standardowo plaza lub zimowo tesco wielicka.

 

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Jakby ktoś pytał o Dj-a na najbliższym spocie (20?), to melduję, że Legaś odmówił posłuszeństwa i czeka na diagnozę. Kompetentny człowiek ma czas dopiero 21.12... :(

Kij z samochodem, ale na imprezę wpadniesz? :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pewno nie będzie :((ostatnie kółko w tym roku).

1 godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Wstyd Picasso od mamusi przyjeżdżać... :dance:

Zacznij się martwić jak się wszyscy zmieszczą do środka i gdzie pojedziecie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pewno nie będzie (ostatnie kółko w tym roku).
Zacznij się martwić jak się wszyscy zmieszczą do środka i gdzie pojedziecie :biglol:
I to z zachowaniem dystansu społecznego :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...