Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra, przestań się bawić Photoshopem/GIMPem
Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko :)

Ale ledy pod felgami masz tu


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, coocer napisał:

Kurka, szukam :)

Dobra, coś znalazłem. Po pierwsze moje (oświetleniowo) auto marzeń:

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1766/0599/products/4EAS_Jeep-4_551a7a6e-5e6c-469e-9935-547980a831f1_1024x1024.jpg?v=1596550829

 

Po drugie nie wiem, czy to projekt, czy już weszli w fazę wykonawstwa, ale myślą w świecie już nad "LED tires" :biglol:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21272522_1458850680867725_3807939096023314951_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=85a577&_nc_ohc=WIvFv85TEcUAX_pruoy&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=7e8a2d41b6d2a4d3ccde47c1ed8a1ba0&oe=5F83947D

 

https://cdn.instructables.com/ORIG/FY7/F7LL/I441V95T/FY7F7LLI441V95T.jpg?auto=webp&frame=1&width=1024&height=1024&fit=bounds&md=29df7ae82608a407cf73d3d7ffaadd1a

 

PS. Kurczę, Coocer mnie wyprzedził :) Świecące opony - śliczne! :drool:

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, coocer napisał:

Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko

Wiem, jaja sobie robiłem :) Szczerze to różowe (znaczy "rurzowe") opony wydały mi się łatwo dostępne (zwłaszcza w USA), za to przyznasz, że diodowe opony (z wbudowanymi w strukturę LED-ami) to już niezłe wyzwanie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki film, w którym występuje oprócz  innych , jeden, dość znany aktor:biglol:
 
Ej. No przecież tak się się robi ludziom którzy lubią dziwne auta... I co, mam teraz szukać kolejnego Subaru...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"...  
A muszą działać?

883d9ff943b03566fcc6845aff7ebc16.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dj Brabus napisał:

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"... :( 

OMG, kompletnie o tym zapomniałem :blink: ale uwierz mi, że miałem powód :mellow: plany podczas ostatniego urlopu kompletnie pokręcone przez "Covid". Byłem w Kraku tylko jeden wieczór, gdzie przystanąłem na spota na Kopcu i z rana zaraz do UK :facepalm:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dj Brabus napisał:

Luzik @R4RE - i tak byłoby ciężko coś ogarnąć, bo nie mam wtyczki przy kolumnie kierowniczej, tylko trzeba ciągnąć instalację - z tego co się orientuję - gdzieś z okolic lewarka zmiany biegów.

Można bliżej, z modułu skrzyni pod deską, jak znajdę wątek z dokładniejszym info (legacygt.com) to Ci podeśle.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dj Brabus napisał:

@R4RE Carfity powiedziały, że wtyczki nie ma przy kolumnie.

nie będę przecież negował forumowego Guru :D ale za to mogę na przykład postarać się odnależć wątek na legacygt.com gdzie mówią o wtyczce/module pod kolumną w poliftach, W przedlifcie trzeba ciągnąć z modułu skrzyni lub z szarej wtyczki zlokalizowanej mniej więcej pod radiem/zapalniczką B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...