Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, thomson0073 napisał:

Chłopaki macie kogoś od wgniotek po gradzie... wczoraj przez 2 minuty tu była masakra... dobrze że auto kocami nakrywaliśmy.. 

 

20200831_221218.thumb.jpg.302f6b5e7d56b55e44fa9485abaf2654.jpg

Masakra... Kostkarke można oficjalnie odesłać na emeryturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LosioDriver napisał:

gdzie to tak waliło?

W Chorwacji - Mala Duba. Grad był może przez 3 minuty. Dobrze że poleciałem z kumplem przykryć auto, bo szyby bym miał w elementach - tylko dynia i plecy bolały. Subarka z tego co patrzyłem na inne gabloty, wygląda najlepiej. 

Taka wgniota największa...

 

20200901_180211.thumb.jpg.eb8f5874cf5027afd73d20d15d0408e2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowa, chłopaki są już w domu i mają się (powiedzmy) dobrze! Muszę się zabrać za rozbiórkę gruza żeby co z niego na pamiątkę zostało ;)

 

I dokładam się do pytania @thomson0073 czy macie kogoś kto tanio ogarnie wgniotki, u mnie bez gradu ale choroba poprzedniego właściciela bym powiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tanio. Za to na pewno na najwyższym poziomie. Byłem u niego ze 2 x z Foresterm i 2, albo 3 razy z Legacy. EFP korzystał/korzystał z jego usług.

https://cardent.pl/usuwanie-wgniecen-bez-lakierowania-pl/kontakt/

Edytowane przez so_what
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się pochwale :upside-down-face_1f643-small:na prośbę@trzymek pojechałem na wielicką sholować auto jego kolegi. Na miejscu okazało się, że w miejscu ucha do holowania jest ukręcona śruba:facepalm: więc może za wahacz :D genialny plan działał do pierwszego zakrętu, jak zobaczyłem w lusterku, że lina okręca się wokół koła :krecka_dostal: po odblokowaniu linki stanęło na tym, że podciągnąłem auto w miejsce dogodne dla właściciela nieszczęsnej 307ki (niestety nie do celu), a jeszcze przy skręcaniu na parking przez linkę urwało listwę zderzaka :facepalm: no chciałem dotrze.

20200902_103042.thumb.jpg.1ba29824c9d61e297f23fe6cdc29980b.jpg

 

Za to druga interwencja na prośbę @LosioDriver przebiegła cudnie. Była potrzeba odpalić z kabli (pacjent SF). Przed podłączeniem sprawdziłem prąd na aku. Było 12,2V. Myślę "Da fuk". Dało się odpalić bez kabli:thumbup: ładowanie wzorowe 14-14,5V. Tak więc bywa i tak :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał:

To może ja się pochwale :upside-down-face_1f643-small:na prośbę@trzymek pojechałem na wielicką sholować auto jego kolegi. Na miejscu okazało się, że w miejscu ucha do holowania jest ukręcona śruba:facepalm: więc może za wahacz :D genialny plan działał do pierwszego zakrętu, jak zobaczyłem w lusterku, że lina okręca się wokół koła :krecka_dostal: po odblokowaniu linki stanęło na tym, że podciągnąłem auto w miejsce dogodne dla właściciela nieszczęsnej 307ki (niestety nie do celu), a jeszcze przy skręcaniu na parking przez linkę urwało listwę zderzaka :facepalm: no chciałem dotrze.

 

 

Za to druga interwencja na prośbę @LosioDriver przebiegła cudnie. Była potrzeba odpalić z kabli (pacjent SF). Przed podłączeniem sprawdziłem prąd na aku. Było 12,2V. Myślę "Da fuk". Dało się odpalić bez kabli:thumbup: ładowanie wzorowe 14-14,5V. Tak więc bywa i tak :D

 

U Ciebie to ucho było ukręcone? Które?

 

Brat dziękuje jeszcze raz, pewnie szczotki w rozruszniku się wytarły i czasem łapią czasem nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LosioDriver napisał:

 

U Ciebie to ucho było ukręcone? Które?

 

Brat dziękuje jeszcze raz, pewnie szczotki w rozruszniku się wytarły i czasem łapią czasem nie :D

Nie u mnie. W 307. 

Spoko, polecam się :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Nie u mnie. W 307. 

Spoko, polecam się :thumbup:

 

A listwa u kogo?

 

Ja za to dzisiaj miałem wycieczkę do Tarnowa na sesję do gazety. 10 minut od celu napisaliśmy sms'a, że się spóźnimy (żeby strzelić jeszcze kawkę na stacji benzynowej) i dostaliśmy w odpowiedzi, że przepraszają, ale zapomnieli wczoraj dać znać, że wszystko odwołane :D Tak więc jedynie zostało odwiedzić SORTEX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, so_what napisał:

Nie wiem, czy tanio. Za to na pewno na najwyższym poziomie. Byłem u niego ze 2 x z Foresterm i 2, albo 3 razy z Legacy. EFP korzystał/korzystał z jego usług.

https://cardent.pl/usuwanie-wgniecen-bez-lakierowania-pl/kontakt/

Też polecam tylko z opinii znajomych podrożeli baardzo ostatnio, polecam również STREFA PDR Marcin Gałgan lub na ul.Makuszyńskiego P&M Cars Paweł oboje robią robotę:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 14:15, LosioDriver napisał:

Ogłoszenie i propozycja spota :D

 

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

 

ooo, fajnie, to ja też postaram się pojawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 14:15, LosioDriver napisał:

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

Tak przypominam - widzimy się w niedzielę o 14:00. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...