Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, LosioDriver napisał:


 

 


Tylko że to za taką normalną. Z tego co się orientuję to taka z pełnym piaskowaniem, demontażem zawieszenia to wydatekitypu 10k+++. Nie wiem ile Hardy by za to wziął, kiedyś z nim o tym gadałem w kontekście, że taka konserwacja u jednego z forumowiczy (lub facebookowiczy) przekroczyła chyba 20k i tym samym teoretycznie podwoiła cenę auta. Czyli krótko... nie wiem czy ma to sens...

 

Robiłem w ubiegłym roku u znajomego więc cena robocizny mocno okazyjna i wypłacana częściowo przelewem 40%. Za konserwacje ze zdjęciem tylnego zawieszenia, piaskowaniem i malowaniem tylnej kołyski i dyfra, plus profilaktyczną wymianą progów bo końcówki zaczynały być nieciekawe zapłaciłem 2700 PLN.  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w ubiegłym roku u znajomego więc cena robocizny mocno okazyjna i wypłacana częściowo przelewem 40%. Za konserwacje ze zdjęciem tylnego zawieszenia, piaskowaniem i malowaniem tylnej kołyski i dyfra, plus profilaktyczną wymianą progów bo końcówki zaczynały być nieciekawe zapłaciłem 2700 PLN.  
Ale bez piaskowania i malowania całości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Jak coś to jesteśmy cały czas na plazie. @aplam13 dużo zdrowia dla wujka.

Dzięki ! niestety nie wyrobię się choćbym chciał wujek został na dalsze badania po tomografii szybciej boję się że jakiś udar albo coś takiego od słońca

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...