Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, thomson0073 napisał:

To bądźcie wcześniej, zrobimy pogaduchy jak młodzi nabożeństwo będą mieli,  a jak będą wychodzić, to jak ich nie pobulgoczemy (bo nie zawsze się da, autobunia czy tam 2.5T z UPG) to chociaż obtrąbimy (W klaksonie UPG mi nie padnie). :)

taka ot sugestia z mojej strony. 

 

Skleciłem taki luźny plan imprezy, "howto" jak dojechać jakby ktoś błędy zauważył to poprawcie ;)

Start: sobota godz. 14:30 (aby wszyscy dojechali na czas + luźne pogaduchy)

Miejsce: parking pod Kościołem pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Wola Zachariaszowska >> KLIK <<
Po mszy przejazd na: Zajazd Polesie ul. Młyńska 29 w  Januszowicach  >> KLIK <<

Edytowane przez Ericsson
  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie, ale czy strój z tych sztywniejszych, czy raczej luz? Nigdy nie brałem udziału w takiej imprezie jako "obstawa", więc nie chcę jakiegoś "fopa" popełnić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmot napisał:

Takie głupie pytanie, ale czy strój z tych sztywniejszych, czy raczej luz? Nigdy nie brałem udziału w takiej imprezie jako "obstawa", więc nie chcę jakiegoś "fopa" popełnić :rolleyes:

Ja też nie ale w sandałach i hawajskiej koszuli się nie wybieram :D raczej sztywno "sportowo"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Subarowicze, 

 

Jak już zostało wspomniane w tym wątku kilka dni temu przez @Michał Krupa, w dniu 26/6 (piątek) o godz. 13 odbędzie się pogrzeb Oskara Langnera, naszego przyjaciela, kolegi, forumowicza i wielkiego fana Subaru. W związku z tym, chcielibyśmy go pożegnać w wyjątkowy sposób i organizujemy Subarowy przejazd z domu Oskara na cmentarz. Na obecną chwilę jest już 6 samochodów i liczba rośnie. Mam nadzieję, że uda Wam się dołączyć. Poniżej przesyłam wstępny plan i jeśli chcielibyście się dopisać to proszę albo o kontakt w wiadomości prywatnej albo komentarz w wątku  https://forum.subaru.pl/topic/7814-pomóżmy-oskarowi/page/10/#comments

 

12 godzin temu, kruku napisał:

@pumex1 - Jak najbardziej, tak właśnie chciałem zrobić.

 

Wstępny plan na piątek 26/6 jest taki:

11:30 - zbiórka pod domem Oskara w Sosnowice/Wielkie Drogi  pod Krakowem (adres dokładny podam w prywatnej wiadomości do uczestników przejazdu)

11:45 - ruszamy 

12:30 - powinniśmy dojechać pod cmentarz (w zależności od sytuacji na drodze)

 

Mam nadzieję, że uda się stworzyć naprawdę piękny Subarowy przejazd. Proszę chętnych o dopisanie się do listy:

1. Kruku

2. pumex1

3.

4.

 

Pozdrawiam, 

Kruku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to, czy tamto! Ubiór musi być klasyczny, czyli w kolorze blue mica. Buty koniecznie złote!!!. W przypadku aut  jak Bunio, projektanci mody preferują właśnie hawajskie koszule i klapli.

A tak na poważnie, nie przejmujcie się rolą:clapping:Będzie "parę osób" ważniejszych od nas np. @aplam13I jeto piękna żona,  rodzice młodych, świadkowie, może nawet ksiądz ;).

A większość weselnych gości nawet nie wie, co to.jest Subaru....Tak! Tacy ludzie też żyją wśród nas  i...dają radę...:dance:

 

Szkoda tylko, że pogoda się zapowiada mało bajkowa...

 

Edytowane przez trzymek
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trzymek napisał:

Nie ma to, czy tamto! Ubiór musi być klasyczny, czyli w kolorze blue mica. Buty koniecznie złote!!!.

 

A zapomniałeś dodać do tego okulary :biglol:

 

Bugeye

il_794xN.1564013556_o261.jpg.fed5b57a27b5145b28ec72d8ff9e30dd.jpg

 

Blobeye

okulary-sloneczne-storm-x700-marki-bloc400x400.jpg.06eb21e346fe1f4371fe6077ea66c0c1.jpg

 

Hawkeyeunnamed.jpg.ac7b8b0c5ab4be5602d6847e608b7127.jpg

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, trzymek napisał:

@MasteROOTczyżbyś był strzelcem? Sportowym?:pstryk:

 

Zgadza się ;) Raz mi się nawet udało zdobyć 3 miejsce z kałacha klubowego :P

Ale aktualnie zastanawiam się żeby się przerzucić na klub kolekcjonerski bo już mi trochę przeszła chęć corocznego przymusowego startowania w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, licencję trzeba odnawiać...Ale parę startów w roku to chyba nie jest wielki problem jeśli podchodzisz to strzelectwa profesjonalnie. Kolekcjonerstwo jest dla mięczaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, trzymek napisał:

No, licencję trzeba odnawiać...Ale parę startów w roku to chyba nie jest wielki problem jeśli podchodzisz to strzelectwa profesjonalnie. Kolekcjonerstwo jest dla mięczaków...

W sumie teraz dużo ludzi robi kolekcjonerkę żeby po prostu żeby mieć gnata w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, trzymek napisał:

No, licencję trzeba odnawiać...Ale parę startów w roku to chyba nie jest wielki problem jeśli podchodzisz to strzelectwa profesjonalnie. Kolekcjonerstwo jest dla mięczaków...

No ja strzelectwo raczej traktuję bardziej rekreacyjnie. Ot od czasu do czasu przejść się na strzelnicę postrzelać do tarczy albo blach .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13

I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy :thumbup:

 

Niżej macie zdjęcia ode mnie, po pełną jakość zapraszam tutaj (niestety nie dam rady w pełnej jakości na forum): >> KLIK <<

 

_A7R1949.thumb.jpg.f73ec50baba0bb4cfc93acc8d836c1df.jpg_A7R1953.thumb.jpg.802062976ae0c05eb3407ffe956a045b.jpg_A7R1955.thumb.jpg.09421bd4034d4b3293f67246dd87e49d.jpg_A7R1956.thumb.jpg.8463cf1a18259f5a633330f1a4f29389.jpg_A7R1958.thumb.jpg.616af005ac0d12e43f8588602cd8f106.jpg_A7R1959.thumb.jpg.4fdca2357d721b9ddda0840a33a7f456.jpg_A7R1963.thumb.jpg.18eaf6f0520943c1013f388427e45931.jpg_A7R1970.thumb.jpg.bf850702390d08169f9326405b486a88.jpg_A7R1974.thumb.jpg.c2ecc93611ec87e2fe1a97a22f0ca3b6.jpg_A7R1978.thumb.jpg.97dfb11540b2f9a231874ed1952649b5.jpg

Edytowane przez Ericsson
  • Super! 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LosioDriver napisał:

@Ericsson super foty :) Złożę jutro filmik z kamerki, o ile będzie co składać :) Dzisiaj to jedynym sposobem na uchwycenie wszystkich świnek byłby dron :D

 

Co do drona to chyba trzeba będzie zainwestować może jakaś zrzutka forumowa bo ujęcia były by epickie a najlepiej by było by on siedział u prezesa lub ojca dyrektora

Edytowane przez Tokio34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...