Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Prezesie @Dj Brabus kiedy, moze po feriach, jaki zlot? Miały być konkursy, dwie nagrody już są...Trza młodzików do  życia pobudzić! Tak ze dwa, trzy tygodnie wcześniej ogłoś, żeby każdy se czas zaplanował, a nie myslal jak wydębić usprawiedliwienie od Jareckich:biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, to generalnie wsio rawno, ale skoro Prezes @Dj Brabus mówi niedziela, to nie ma demokracji. Poza tym, za niedzielą jest  m.in. nasz nadworny fotograf @aplam13 (DjBrabus nie denerwuj się. Ty jesteś Prezesem, fotografem przy okazji)

Zwracam uwagę, że sobota to taki dzień, że jeszcze się można totalnie wyluzować np. pijąc soki Hortex:wine-glass:

W niedzielę wieczorem raczej już wszyscy zdrowi, bo przed poniedziałkiem już się zapala :pstryk:

Proponuję, by Prezes po dwóch dniach konsultacji, ostatecznie wyznaczył termin. Proszę aktyw o poparcie!

 

Łubu dubu! Łubu dubu!

Niech żyje Prezes naszego klubu!

Niech żyje nam!

:clapping::clapping::clapping:

  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, trzymek napisał:

Mi, to generalnie wsio rawno, ale skoro Prezes @Dj Brabus mówi niedziela, to nie ma demokracji. Poza tym, za niedzielą jest  m.in. nasz nadworny fotograf @aplam13 (DjBrabus nie denerwuj się. Ty jesteś Prezesem, fotografem przy okazji)

Zwracam uwagę, że sobota to taki dzień, że jeszcze się można totalnie wyluzować np. pijąc soki Hortex:wine-glass:

W niedzielę wieczorem raczej już wszyscy zdrowi, bo przed poniedziałkiem już się zapala :pstryk:

Proponuję, by Prezes po dwóch dniach konsultacji, ostatecznie wyznaczył termin. Proszę aktyw o poparcie!

 

Łubu dubu! Łubu dubu!

Niech żyje Prezes naszego klubu!

Niech żyje nam!

:clapping::clapping::clapping:

@trzymek HAHAHA tak mówili do mnie w szkole:puchar:

Dobre te "Hortexy" masz, kupujesz w takim małym sklepiku nieopodal Ciebie?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trzymek napisał:

Proponuję, by Prezes po dwóch dniach konsultacji, ostatecznie wyznaczył termin. Proszę aktyw o poparcie!

 

Łubu dubu! Łubu dubu!

Niech żyje Prezes naszego klubu!

Niech żyje nam!

:clapping::clapping::clapping:

Oczywiście Panie Dyrektorze, niedziela najlepsza! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trzymek napisał:

@thomson0073  "przyngło" zrobisz do niedzielnego 

No zobaczymy, ale może być ciężko, grubsza sprawa wyszła, a chce to mieć ogarnięte na "primasort"...

BTW. Ma ktoś może na pozbycie wzmocnienie skrzyni 5MT? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thomson0073 napisał:

No zobaczymy, ale może być ciężko, grubsza sprawa wyszła, a chce to mieć ogarnięte na "primasort"...

BTW. Ma ktoś może na pozbycie wzmocnienie skrzyni 5MT? :D

Jak nie jakaś sarna to znowu jakieś pierdoły ze sprzęgłem - powiedz po prostu że nie chcesz przyjechać a nie wykręty:P

 

Poczytałem o tym wzmocnieniu, ciekawe rozwiązanie powiem Ci, nie wiedziałem że coś takiego jest i najciekawsze że działa:thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aplam13 napisał:

Jak nie jakaś sarna to znowu jakieś pierdoły ze sprzęgłem - powiedz po prostu że nie chcesz przyjechać a nie wykręty:P

Trzeba ściepę  na paliwo zrobić. O to chodzi :biglol:. Takie Subaru swoje musi wypić :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, aplam13 napisał:

Jak nie jakaś sarna to znowu jakieś pierdoły ze sprzęgłem - powiedz po prostu że nie chcesz przyjechać a nie wykręty:P

 

Poczytałem o tym wzmocnieniu, ciekawe rozwiązanie powiem Ci, nie wiedziałem że coś takiego jest i najciekawsze że działa:thumbup:

Hahaha, tak, tak, dokładnie tak się rzeczy mają. :P
Już widzę i czuję te Waszą szyderę jak podjeżdżam Legasiem w Turbo ze ślizgającym "przyngłem", już nie mówiąc o tym co by się działo jakbym na lawecie musiał wracać. :P

 

8 godzin temu, trzymek napisał:

Trzeba ściepę  na paliwo zrobić. O to chodzi :biglol:. Takie Subaru swoje musi wypić :biglol:

tenor.gif.2c6d3b526b34a93684ee2d099c413dd9.gif

 

BTW. Ale tak całkiem serio, to zobaczymy jak pójdą prace nad Legasiem, niestety coś co chwila krzyżuje mi plany spotkania z Wami, a najzabawniejsze jest to, że mam naprawdę niedaleko... :( Ostatnio sarna, teraz "przyngło", które już było jednak bardzo mocno wyjechane, bo dwumas powiedział papa, tarcza sprzęgła totalnie zjechana (wióry wyleciały), łożysko już istniało tylko z nazwy  i kilka innych pierdółek, więc to się mogło wykrzaczyć praktycznie w każdym momencie.
Ale zrobię i przyjadę silniejszy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...