Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, radek311989 napisał:

Akurat nie, ale jak jadę szybko autostradą, to mi od przedniej szyby nic nie dmucha

Jak uszczelka jest już twarda i miejscami nadszarpana to polecam zabieg wymiany, nie będzie tak szumiało podczas szybkiej jazdy i woda nie powinna chlapać na boczne szyby z czołowej (ja miałem w jednym miejscu nadgryzioną czy jak to nazwać):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 21:07, Dj Brabus napisał:

Wspominałem wcześniej, że czas urozmaicić nasze spoty i myślę o formie przeprowadzania konkursów. :) Szykuję powoli fanty, które zwycięzcy otrzymają. 

 

Oto jeden z nich, wykopany z mojego archiwum, które przetrwało 20 lat na poddaszu u rodziców:

 

DSCN2839.JPG

Ja, ze swojej strony mogę przeznaczyć na nagrodę oryginalny, choć nieaktualny, kalendarz forumowy na 2016 rok. Są wśród nas tacy, co w 2016 r. nie przypuszczali nawet, że będą jeździć Subaru :biglol:

 

 

20200121_145326.jpg

Screenshot_20200121-145358_Gallery.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, trzymek napisał:

Są wśród nas tacy, co w 2016 r. nie przypuszczali nawet, że będą jeździć Subaru :biglol:

Czuję się wywołany do tablicy :D Fakt, że wtedy gdzieś tam z tyłu głowy człowiekowi świtała myśl, że fajnie byłoby mieć Subarkę, ale raczej to było na zasadzie "jakbym miał dużo pieniędzy to może jako drugi..." :P 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Czuję się wywołany do tablicy :D Fakt, że wtedy gdzieś tam z tyłu głowy człowiekowi świtała myśl, że fajnie byłoby mieć Subarkę, ale raczej to było na zasadzie "jakbym miał dużo pieniędzy to może jako drugi..." :P 

Hahaha święte słowa, ja tak samo, zawsze myślałem że będzie audi z quattro, a tu choroba zwana subarozą mi się przytrafiła:thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Czuję się wywołany do tablicy :D Fakt, że wtedy gdzieś tam z tyłu głowy człowiekowi świtała myśl, że fajnie byłoby mieć Subarkę, ale raczej to było na zasadzie "jakbym miał dużo pieniędzy to może jako drugi..." :P 

Panie, to Ty krezus jesteś :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

 fajnie byłoby mieć Subarkę, ale raczej to było na zasadzie "jakbym miał dużo pieniędzy to może jako drugi..." :P 

 

...I pierwszy :biglol:

...I trzeci :biglol:

 

  • Super! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aplam13 napisał:

Niestety wiem tylko problem z tym jakie następne kiedyś wziąć:thumbup:

Ja już mam trzeci i czwarty kolor, takiego samego auta od 2011:lol: może to jest jakiś sposób na to, żeby coś zmienić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, R4RE napisał:

Ja już mam trzeci i czwarty kolor, takiego samego auta od 2011:lol: może to jest jakiś sposób na to, żeby coś zmienić:P

Ja chyba za dużo bym chciał w garażu, jakieś H6, jakieś z kurnikiem, jakieś z dużym stolikiem na klapie z tyłu... a może w odleglejszej przyszłości, tylko żeby się nie okazało, że jak będzie już można to wtedy już rdza będzie sama albo jakiś durny przepis zakazujący używania:facepalm:@coocer@trzymek choroba chyba postępuje :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aplam13 napisał:

Ja chyba za dużo bym chciał w garażu, jakieś H6, jakieś z kurnikiem, jakieś z dużym stolikiem na klapie z tyłu...  choroba chyba postępuje :unsure:

 Postępuje...postępuje...tyle, że na razie bezobjawowo:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...