Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

@aplam13 ładny HDR-ek zrobiłeś na tych zdjęciach :) 

Trochę przerysowane ale taki efekt chciałem uzyskać, następnym razem cywilnie bardziej będzie żeby nie było tak widać ingerencji;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,  tylko jak to zrobić, ale dobrze?
Ja robiłem tutaj:

Auto Gamma
Księdza Kazimierza Siemaszki 1, 31-201 Kraków
12 393 58 81
https://maps.app.goo.gl/TdGmPUTfzcSAj4UE9

Jeśli dobrze pamiętam to płaciłem 70 za reflektor. Zrobili na poczekaniu.


Niby można samemu ale 140 to nie taki majątek żeby ryzykować :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thomson0073 napisał:

Myślałem,  tylko jak to zrobić, ale dobrze? :)

Jeżeli chcesz to wpadnij do mnie to pomogę, a jeżeli wolisz to śmiało korzystaj z tej firmy w Krakowie co @coocer podał, polecana;)

Natomiast samemu jeżeli chcesz to papierem ściernym wodnym zmatowić jeżeli już wymagane, ja zazwyczaj od 1500-2000-2500 i polerka później, rzadziej papierami nawet 800 i po kolei dalej, jakbym widział lampę na żywo to mógłbym coś doradzić więcej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, coocer napisał:

Jak ktoś już to robił to super :) ja się bałem żeby nie popsuć.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza się, niby nie dużo ale można sobie narobić trochę bigosu, najgorsze są chyba lampy  w oplach astrach H i G, po prostu masakra:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest racja 140 zł to żaden koszt. Ale wiecie co jest najlepsze - satysfakcja, że ogarnąłeś jakiś temat sam. :)

Na te chwilę są rzeczy, które sam podłubałem i śmigają. Poskładanie przodu, grilla, diagnoza serii błędów. Wyzwania, czasami mega wkurzające ale ta satysfakcja.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, thomson0073 napisał:

To jest racja 140 zł to żaden koszt. Ale wiecie co jest najlepsze - satysfakcja, że ogarnąłeś jakiś temat sam. :)

Na te chwilę są rzeczy, które sam podłubałem i śmigają. Poskładanie przodu, grilla, diagnoza serii błędów. Wyzwania, czasami mega wkurzające ale ta satysfakcja.

Dokładnie, są rzeczy których nie kupisz kartą mastercard (czy jakoś tak to było):biglol:

7 minut temu, thomson0073 napisał:

BTW. Jade Subarką :evil2:

I pięknie:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszecie, sam robiłem blachę na podszybiu, ciałem błotnik i zakładałem snorkel a teraz będę naprawiać plastikowy zderzak, a tych świateł jakoś się obawiałem :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dj Brabus napisał:

No i co tam? Lecimy na Rzeszów? Ja będę wiedział na 100% jutro, ale raczej jechałbym na wycieczkę 1-dniową - wyjazd pewnie 13:00-14:00, powrót wieczorem.

Ja, tak jak mówiłem ostatnio, chętnie się wybiorę na któryś z bardziej ciepłych złotów. I, przy okazji zrobię jakieś fajne zwiedzanie fragmentu Podkarpacia (plan już jest).  I, oczywiście nie w jeden dzień.  I, oczywiście Autobuniem. I, oczywiście nie autostradą. I, oczywiście będę miał  5 wolnych miejsc!!!! Dla tych, co po swoje  Subaru wrócą następnego dnia. Już trzeźwi:yahoo::krecka_dostal:

Edytowane przez trzymek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...