Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, thomson0073 napisał:

Czołem! Chętnie bym się stawił ale wczoraj miałem spotkanie ze sarenką...  :( Pracuje dziś nad Legasiem... 

20191228_152155.thumb.jpg.8a8f21ca7dec887df1f61f5140bf4a91.jpg

Coś nam nie dane się spotkać, dobrze że nikomu nic się nie stało, blacharsko wszystko całe? Klosz da się sam wymienić czy trzeba lampę?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radek311989 napisał:

Niestety nie będę :( w tym momencie czekam na prom do Anglii, A na sylwestra utknę gdzieś w Niemczech. Tak więc Subarowego Nowego Roku dla wszystkich :thumbup:

Dzięki i wzajemnie, szerokości na drogach:D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, aplam13 napisał:

Coś nam nie dane się spotkać, dobrze że nikomu nic się nie stało, blacharsko wszystko całe? Klosz da się sam wymienić czy trzeba lampę?

Niestety... :( Mam nadzieję, że następnym razem się uda.... 
Co do Subarki skończyło się niegroźnie. Rozbity plastik reflektora, i grill. Poza tym, nic się nie stało, chociaż zdjąłem ją przy ok. 80km/h, myślałem, że przodu nie będzie... chyba szczęście w nieszczęściu, że był mała i poszła centralnie na wzmocnienie zderzaka w miejsce rejestracji... Na filmiku z kamerki widać, że dobre 3-5 metrów to ona w powietrzu leci. 
Grilla składam dzisiaj i lakieruję, zrobię go całego w czerń, lampę dogaduję z @R4RE, także jest szansa, że jutro się może kopsnę po lampę. Muszę to ogarnąć do czwartku bo mam na Bydgoszcz do rodzinki lecieć, a golfem jakoś mi się nie uśmiecha jechać. 
Ciekawe co z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thomson0073 napisał:

Niestety... :( Mam nadzieję, że następnym razem się uda.... 
Co do Subarki skończyło się niegroźnie. Rozbity plastik reflektora, i grill. Poza tym, nic się nie stało, chociaż zdjąłem ją przy ok. 80km/h, myślałem, że przodu nie będzie... chyba szczęście w nieszczęściu, że był mała i poszła centralnie na wzmocnienie zderzaka w miejsce rejestracji... Na filmiku z kamerki widać, że dobre 3-5 metrów to ona w powietrzu leci. 
Grilla składam dzisiaj i lakieruję, zrobię go całego w czerń, lampę dogaduję z @R4RE, także jest szansa, że jutro się może kopsnę po lampę. Muszę to ogarnąć do czwartku bo mam na Bydgoszcz do rodzinki lecieć, a golfem jakoś mi się nie uśmiecha jechać. 
Ciekawe co z AC.

No to faktycznie szczęście w nieszczęściu, jak jak kiedyś walnąłem w zwierza to wszystko całe, lampy zderzak itp. tylko maskę zagiął na rancie i trzeba było robić:evil:

Nie wiem jak z AC jest, natomiast słyszałem, że z OC można jakoś skorzystać jeżeli nie ma znaku na drodze o zwierzynie leśnej, musiałbyś doczytać co i jak, ale pewnie żeby dostać cokolwiek z tego czy tego musiałbyś prawdopodobnie uziemić samochód do czasu oględzin rzeczoznawcy, a jak jest perspektywa golfa to nie wiem, nie wiem...:biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...