Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziękuję za takie ciepłe słowa :thumbup: 

W filmie miało być powiedziane o forum, ale skoro montażysta to pominął to nadrobiłem to pierwszym komentarzem odsyłającym do naszego wspaniałego grono :D

 

W dniu 1.08.2019 o 20:57, trzymek napisał:

@radek311989 tak chwalił u Zachara swojego Forestera, że nie pozostaje nic innego jak kupić ;)

 

 Tak szybko Forka się nie pozbędę, tym bardziej, że niedawno została zrobiona konserwacja kompleksowo (jeszcze czekam na zdjęcia z prac).

 

22 godziny temu, LosioDriver napisał:

Trzeba się spotkać i pogratulować default_biggrin.png

 

Koniec lajków emoji14.png Przyszły tydzień?

 @radek311989 kiedy możesz?

 

 

@LosioDriver Dziękuję za polecenie zakładu i człowieka, który świetnie podszedł do sprawy.

 

Tutaj teraz właśnie problem.

Byłem teraz z rodziną na wycieczce w Rytrze (między Nowym Sączem, a Piwniczną-Zdrój).

Od początku wyjazdu z Krakowa biegi wchodziły katastrofalnie źle i już chciałem wracać do domu, ale żona pocisnęła więc jakoś dojechaliśmy.

Po dojechaniu na miejscu zapadła decyzja, że auto zostaje na dole, a my z dzieciakami w górę do znajomych, którzy - jak się okazało - też mają Forka SG przedlifta.

To był dla mnie ból, bo widok z góry piękny, a moje autko gdzieś tam na dole, na betonie, stało i czekało.

Wrzucam fotę po otrzymaniu zgody od właściciela :)

 

20190801_200036_HDR.thumb.jpg.970ae98069dd91d68a7ab1de6a7fbb09.jpg

 

Widok na Rytro z Polany Kretówki;)

 

Dzień wcześniej przed tym zdjęciem doszło do takiej sytuacji.

 

20190801_101112_HDR.thumb.jpg.7142cdc0556629d918a99b513aed13b5.jpg

 

20190801_101144.thumb.jpg.dd2f318e0f714da577acfc15a648d90c.jpg

 

Niestety :( Subaryna nie wjechała na lawetę nawet o własnych siłach tylko z pomocą wciągarki. Pedał sprzęgła całkiem wpadł w podłogę. Auto odholowałem w jedyne słuszne dla mnie miejsce czyli do A&G na Klimeckiego, tylko - znowu niestety - tam umawiałem się ponad 2 tygodnie temu to termin mam na koniec sierpnia. 

Na pewno wejdzie nowe sprzęgło Exedy, prawdopodobnie wysprzęglik, a korzystając z okazji wymienię przy okazji poduchy pod silnikiem, bo od dłuższego czasu coraz bardziej telepało budą. Przy okazji będzie naprawa ABSu, bo jak wracałem od @aplam13 to przy gwałtownym hamowaniu całkiem blokowało koła.

 

Ehhhh... cóż poradzić. I tak uwielbiam Subaryne:D  choć w moim przypadku to już kwestia sentymentalna się włączyła i zżyłem się z tym autem :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, radek311989 napisał:

słuszne dla mnie miejsce czyli do A&G na Klimeckiego

 

też polecam, od czasu do czasu tam wpadam i mam prawie pewność że robią dobrą robotę :D 

 

Biedny leśnik.. ale poskładają go do kupy i dalej będzie cieszyć ;) I swoją drogą @radek311989 ile czasu minęło od nagrania do publikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 00:15, LosioDriver napisał:

Trzeba się spotkać i pogratulować default_biggrin.png

 

Koniec lajków emoji14.png Przyszły tydzień?

 @radek311989 kiedy możesz?

 

Jak, jak zwykle chętny ale...ja, jak zwykle, w trasie. Po długim weekendzie chętnie znajdę jakąś lukę w kalendarzu na spotkanie w tak zacnym towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ericsson napisał:

@trzymek pytanie z czapy, wiem że często bywasz na Krakowskich Klasykach, najbliższy zlot jest chyba odwołany stąd moje pytam kiedy będą następne? Wpadłbym z aparacikiem ustrzelić nieco do portfolio :D

Jeśli można również bym się dołączył;) zapytam też kolegi bo jeździ, jak będę wiedział to dam znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info jest na stronie na Facebooku. Spoty pierwszego i ósmego sierpnia są odwołane bo jak zwykle kogoś noga swierzbiła i musiał palić gumę i świrować. Nie ma informacji czy piętnastego będzie spot, w końcu to jest święto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 22:52, radek311989 napisał:

Byłem teraz z rodziną na wycieczce w Rytrze (między Nowym Sączem, a Piwniczną-Zdrój). [...] Niestety :( Subaryna nie wjechała na lawetę nawet o własnych siłach tylko z pomocą wciągarki. Pedał sprzęgła całkiem wpadł w podłogę

Współczuję... :cry: Ja wczoraj wróciłem z tygodniowego urlopu w okolicach Wysowej-Zdroju - oblatane 500 km, dobrze ponad 100 km po górsko-szutrowych plenerach i bez zająknięcia auto wróciło z nami do domu.

 

 

P1250312.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wybiera się może ktoś w jakieś ofroady w najblizyszy weekend? Chętnie okolicy raby ;)
Hmmm dziś się dowiem jak mocno auto zepsulem po subariadzie :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Jak wyżej. @LosioDriver proponuje spocik w sobotę/niedzielę wieczorem ;) Ja jestem za

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem mnie nie będzie (będę w PL dopiero we wrześniu).

 Życzę udanego spota B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...