Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś kiełbasy są jutro w Krakowie? Bo akurat będę na parę dni i bym się Kacyka napił :wink:

O, to to! Podpinam się do pytania. Siedzę tutaj prawdopodobnie do soboty i niestety samotnie sączę piwko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do krakowskiej ekipy.

 

Moja siostra wybiera się na studia do Krakowa, w związku z tym zwracam się do Was z prośbą o podesłanie namiarów - jeżeli znacie - na stancje, prywatne akademiki do wynajęcia - gdzie warto a gdzie nie warto.

 

Z góry dziękuję z pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra wybiera się na studia do Krakowa, w związku z tym zwracam się do Was z prośbą o podesłanie namiarów - jeżeli znacie - na stancje, prywatne akademiki do wynajęcia - gdzie warto a gdzie nie warto.

 

 

PICS or STFU :mrgreen: .

szukajcie a znajdziecie....

 

5d6e9d82f11b1d39m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem, nie ma ktos w Krakowie kabelka, zeby podlaczyc mojego WRX 2002 i zczytac kod bledu? Zapalil mi sie check i chcialbym wiedziec czy musze juz w trybie pilnym jechac do Sacza, czy to jedynie jakas pierdola. Niestety ASO Emil Frey nie bylo zbyt pomocne dzisiaj twierdzac, ze elektryk juz sobie poszedl :D

 

--edit: juz sobie zakupilem kabel i diagnoze postawilem sam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy możecie mi kogoś polecić w okolicy Krakowa (im bliżej Olkusza tym lepiej) kto miałby tak wprawne ucho żeby osłuchać mojego GTka i zdiagnozować co w nim stuka. :roll: Nie potrafie rozpoznać czy to odgłos rozrządu, zaworów czy już to piston :oops:

Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...