Skocz do zawartości

kupno tribeki?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.08.2017 o 17:40, jaro555 napisał:

A ja mam OBK H6 2001r (209KM), szwagier kupił Tribekę 2006r (245KM) - mój dziadek OBK objeżdża Tribekę, łatwiejszy w parkowaniu/manewrach, i ogólnie jakiś taki bardziej pzyjazny ;) Chociaż Tribeca też daje emocje. Srednio pali mu 13,5 - przy normalnej mieszanej jeździe, bez "dziadkowania" :) 

 

Miałem Outbacka (2007), ale był dla mojej rodziny po prostu za mały. Dodatkowo Tribeca oferuje 2 extra miejsca czego Outback nie ma :) Gdyby nie to, to na pewno kupiłbym Outbacka H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Miałem Outbacka (2007), ale był dla mojej rodziny po prostu za mały. Dodatkowo Tribeca oferuje 2 extra miejsca czego Outback nie ma Gdyby nie to, to na pewno kupiłbym Outbacka H6.

Mialem outbacka w tej budzie najpierw 2.5 potem 2.5T oba automaty

Nie maja podejscia pod wzgledem komfortu i przestronoscji wnętrza do Tribeci

Jedynie najnowszy outback H6 jest godnym następcą Tribeci

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla osób zastanawiających się nad kupnem wersji USA lekka przestroga odnośnie przednich lamp. Wszędzie straszą sprawdzeniem oświetlenia nie mówiąc o problemach przy przeglądzie, więc zacząłem mocno zastanawiać się nad ich wymianą na lampy od wersji europejskiej. Oczywiście jest duży problem bo znaleźć takie lampy to jak szukanie Św. Graala ;) A na Allegro są tylko xenony w  zawrotnych cenach (>2500 za sztukę). Do tego doraźne wyłączenie świecącej się pomarańczowej obrysówki (jednak świeci w czasie jazdy) nie jest takie proste i trzeba kombinować. Tak czy siak pod górkę. Poza tym czy wszystkie polifty (2008-) miały fabrycznie xenony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób zastanawiających się nad kupnem wersji USA lekka przestroga odnośnie przednich lamp. Wszędzie straszą sprawdzeniem oświetlenia nie mówiąc o problemach przy przeglądzie, więc zacząłem mocno zastanawiać się nad ich wymianą na lampy od wersji europejskiej. Oczywiście jest duży problem bo znaleźć takie lampy to jak szukanie Św. Graala A na Allegro są tylko xenony w  zawrotnych cenach (>2500 za sztukę). Do tego doraźne wyłączenie świecącej się pomarańczowej obrysówki (jednak świeci w czasie jazdy) nie jest takie proste i trzeba kombinować. Tak czy siak pod górkę. Poza tym czy wszystkie polifty (2008-) miały fabrycznie xenony??

Poszukaj dobrego elektryka. U mnie lampy US swieca dokładnie jak werja EU poza linia odciecia. Jestem swizo po przegladzie. Brak uwag

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd przeglądem a upierdliwa drogówka swoją drogą. Nie chodzi o świecenie bo przy ostatnim przeglądzie diagnosta ustawił lampy odpowiednio. Mi ciągle chodzi o ten cholerny znaczek homologacji, którego "nasze" lampy nie mają a co jest bezdyskusyjnym powodem do zabrania dowodu rejestracyjnego :(

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd przeglądem a upierdliwa drogówka swoją drogą. Nie chodzi o świecenie bo przy ostatnim przeglądzie diagnosta ustawił lampy odpowiednio. Mi ciągle chodzi o ten cholerny znaczek homologacji, którego "nasze" lampy nie mają a co jest bezdyskusyjnym powodem do zabrania dowodu rejestracyjnego

Nie trafiłem jeszcze na takiego oficera. Ale ja wychodze z złożenia ze jak bedzie chciał zabrać dowód to czy z lampami us czy bez to i tak coś znajdzie

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

Jestem tu nowy. Zamierzam zakupić Tribecę. To będzie  (jak kupię oczywiście) pierwszy samochód w automacie. Czy możecie pomóc i doradzić na co zwrócić szczególną uwagę i jak tą skrzynię sprawdzić. Trochę poczytałem w temacie konwerter skrzyni biegów i dołączoną instrukcję, ale nie wszystko jest dla mnie jasne... z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.07.2018 o 23:04, lordshaman napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-b9-tribeca-bardzo-ladny-full-opcja-3-0-v6-245-km-szwajcaria-oplacony-ID6zQrn0.html

Witam w niedzielę wybieram się obejrzeć ta sztukę co myslicie? 

Może jest ktoś z Radomia lub okolic i mógłby podjechać że mną? 

 

i jak auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...