Jump to content
STIFF

Zakopane - szukam fajnego noclegu

Recommended Posts

Jak coś to macie u mnie miejsca na Krupówkach i Nowotarskiej, samo centrum! Wszystko macie na miejscu łącznie z parkingiem i WiFi!

http://www.pokojekrupowki.pl  :)

Powołując się na SIP macie jeszcze -10% zniżki! :)

Kontakt tylko telefoniczny: +48 696 363 700

Pzdr!

Jasiek

Jak coś to macie u mnie miejsca na Krupówkach i Nowotarskiej, samo centrum! Wszystko macie na miejscu łącznie z parkingiem i WiFi!

Pzdr!

Jasiek

Kiedy tylko zadzwoniłem, to miejsca brak. Musiałem kilka razy u ferdka pomieszkiwać albo przy Drodze Na Olczę

Pzdr!

Jasiek

Na Krupówkach jest jeszcze Hostel "Flaming" z tego co pamiętam i "apartament" na poddaszu kosztował w zeszłym roku 100 złociszy ze śniadaniem:0

Ja polecam PokojeNaKrupowkach.Byłem,fajnie,rewelacyjny apartament i lokalizacja.Miałem jechać w październiku,ale w pracy trudności.Polecam i pozdrawiam Jaśka,Łukasz S.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Ostatni weekend spędziłem w Nosalowym Dworze Rezydencja, niby ***** ale szczerze nie polecam.  :angry:

Ostatni weekend spędziłem w Nosalowym Dworze Rezydencja, niby ***** ale szczerze nie polecam. :angry:

Mam podobne odczucia po pobycie w tym obiekcie.

Ostatni weekend spędziłem w Nosalowym Dworze Rezydencja, niby ***** ale szczerze nie polecam. :angry:

Mam podobne odczucia po pobycie w tym obiekcie.

Nosalowy kiedyś był bardziej przytulny, przed rozbudową. Teraz straszna masówka :/

Teraz całkiem dobre wrażenie robi Aries.

Znacie jakis nocleg w Zakopanem gdzie akceptuja duze psy?

W teorii dużo jest obiektów akceptujących pieski ale w praktyce różnie to może wyglądać jak to nie będzie york tylko właściwych rozmiarów pies :)

W to co piszą w internecie właściciele obiektów bym nie wierzył bo napiszą wszystko byleby "cepry" przyjechały.

Najlepiej wybrać sobie kilka mniejszych pensjonatów i obdzwonić, pogadać.

Jakiej rasy ten pies i w jakim wieku?

Trochę tu posprzątałam i mam prośbę, żebyście zgłaszali spamerów raportem ;)

Polecam pod każdym względem pensjonat mojej przyszywanej rodziny - a szczególnie tym, którzy:

1/. mają małe dzieci (pokój zabaw dla dzieci i inne organizowane akcje dla dzieci

2/. niekoniecznie chcą być w zakopiańskim zimowym smogu ;)

www.facebook.com/DworekPodGiewontem

Czarny terier rosyjski 3,5 roku. Ma włosy zamiast sierści (nie linieje) i jest dobrze ułożona, była z nami w wielu hotelach w PL i zagranicą.

Czarny terier rosyjski 3,5 roku. Ma włosy zamiast sierści (nie linieje) i jest dobrze ułożona, była z nami w wielu hotelach w PL i zagranicą.
Jeśli standard pasuje, to zapraszam do siebie www.umisia.com.pl

My ostatnio na majówkę zrobiliśmy sobie fajny trip do Zakopca więc mogę na świeżo coś polecić. Generalnie jeżeli chodzi o nocleg to szukaliśmy czegoś na obrzeżach żeby zaznać trochę spokoju ale mimo wszystko tak aby było blisko wszędzie :D i tak wylądowaliśmy w Nowe Bystre w domku alpejski kwiat śniegu. 30 min na piechotę na Gubałówkę w 5 osób idealnie się tam mieściliśmy. Parking, miejsce do grillowania także wszystko czego potrzeba :) jeżeli chodzi o kontakt to najlepiej ogarnąć ich stronę http://www.domekalpejski.pl/

Jest nam bardzo miło, że zarejestrowaleś się na forum żeby nas o tym poinformować :biglol:

• Upvote 1

2 godziny temu, Robert Tomaszewski napisał:

My ostatnio na majówkę zrobiliśmy sobie fajny trip do Zakopca więc mogę na świeżo coś polecić. Generalnie jeżeli chodzi o nocleg to szukaliśmy czegoś na obrzeżach żeby zaznać trochę spokoju ale mimo wszystko tak aby było blisko wszędzie :D i tak wylądowaliśmy w Nowe Bystre w domku alpejski kwiat śniegu. 30 min na piechotę na Gubałówkę w 5 osób idealnie się tam mieściliśmy. Parking, miejsce do grillowania także wszystko czego potrzeba :) jeżeli chodzi o kontakt to najlepiej ogarnąć ich stronę http://www.domekalpejski.pl/

Prawie darmo. Tyle wysiłku, aby nas o tym powiadomić :yahoo:

Prawie darmo. Tyle wysiłku, aby nas o tym powiadomić :yahoo:

Moje miejsce od lat to odwiedzam u Heliosa dzielnica cyrhla. Parking plac zabaw duży grill bilard sala zabaw itp moja wesoła gromadka i reszta znajomych zawsze jest zadowolona .

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka