Skocz do zawartości

Weekend


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiejś miejscówki na weekend.Chodzi o dwudniowy wypad aby naładować akumulatory lekko ostatnio nadwyrężone.Mam kilka takich miejsc ale od jakiegoś czasu powiedziałem sobie,że nie wracam w te same miejsca aby nie przeżywać deja vu :mrgreen:

 

Czego szuakam np. takiej Baciówki z Ustrzyk Dolnych albo Stawigudy(Warmia park). Dobrze by było aby było coś ciekawego do zobaczenia (lokalne zabytki lub inne osobliwości) i możliwe wycieczki w naturze. Rozwala mnie pobyt hotel-żarcie-hotel-żarcie-hotel.

 

1) Do 300km od Warszawy najlepiej.

2) Nie może być Praga,Drezno,Mikołajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

trzeba podbić temat :) niedługo kolejny długi weekend, w połowie sierpnia i szukam pomysłu na te 4 dni. Żeby zobaczyć, bardzo się nie umęczyć (małżonka pierwsze miesiące ciąży :D:D ) no i poleżeć sobie gdzieś najlepiej w ładnych okolicznościach natury jakaś woda, piaseczek) Właściwie to ostatnie sugerowałoby Morze, nie wykluczam. W innym wątku wyczytałem Piaski na mierzeji wiślanej...ale może ktoś ma też inne propozycje? Zastanawiam się też nad Podlasiem...okolice serpelic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Podlasie, to zdecydowanie polecam Kiermusy - totalna cisza, piękne tereny, blisko zabytkowego Tykocina i ewentualnie krótki wypad do Białegostoku (szybka ekspresówka)

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem, jestem zachwycony musze polecić, http://www.agroturystykaprusinowo.eu/galeria-naszych-kwater/ pojechałem tam bo od lat jeżdżę na tamtejsze jezioro, teraz pojadę tam by pojechać tak samo nad to jezioro jak i na tą kwaterę. Po pierwsze wielki teren, dla każdego znajdzie się kawałek własnej przestrzeni, ponad 4 hektary, wiata grillowa, spokojnie dwie ekipy mogą sobie pichcić, bardzo mi przypadła do gustu możliwość zrobienia kociołka z ogniska. Po drugie wszystko nowe, działają 2 sezon. Trzecia sprawa to na prawdę cisza spokój, teren super zagospodarowany - z głową. Pierwsze jak tam przyjechałem to zacząłem się zastanawiać jak miejscowy dał rade tak to wszystko ładnie porozmieszczać na działce. Otóż gospodarze to warszawiacy. Jak dla mnie jest to plus, bo kto lepiej zrozumie miastowego jak nie drugi miastowy.

 

Ja znalazłem swoje miejsce :) teraz kolej na was. Byłem tam z żoną i z malutkim dzieckiem, żonie też się podobało, dziecku myślę że też, a i nie na weekend a na tydzień. Teraz jestem w Krynicy i przyznam się że chciałbym tam spędzić jeszcze jeden tydzień.

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...