Jump to content

Weekend


Jacky X

Recommended Posts

Witam

Szukam jakiejś miejscówki na weekend.Chodzi o dwudniowy wypad aby naładować akumulatory lekko ostatnio nadwyrężone.Mam kilka takich miejsc ale od jakiegoś czasu powiedziałem sobie,że nie wracam w te same miejsca aby nie przeżywać deja vu :mrgreen:

 

Czego szuakam np. takiej Baciówki z Ustrzyk Dolnych albo Stawigudy(Warmia park). Dobrze by było aby było coś ciekawego do zobaczenia (lokalne zabytki lub inne osobliwości) i możliwe wycieczki w naturze. Rozwala mnie pobyt hotel-żarcie-hotel-żarcie-hotel.

 

1) Do 300km od Warszawy najlepiej.

2) Nie może być Praga,Drezno,Mikołajki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

trzeba podbić temat :) niedługo kolejny długi weekend, w połowie sierpnia i szukam pomysłu na te 4 dni. Żeby zobaczyć, bardzo się nie umęczyć (małżonka pierwsze miesiące ciąży :D:D ) no i poleżeć sobie gdzieś najlepiej w ładnych okolicznościach natury jakaś woda, piaseczek) Właściwie to ostatnie sugerowałoby Morze, nie wykluczam. W innym wątku wyczytałem Piaski na mierzeji wiślanej...ale może ktoś ma też inne propozycje? Zastanawiam się też nad Podlasiem...okolice serpelic

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Podlasie, to zdecydowanie polecam Kiermusy - totalna cisza, piękne tereny, blisko zabytkowego Tykocina i ewentualnie krótki wypad do Białegostoku (szybka ekspresówka)

Edited by sebachon
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Byłem, jestem zachwycony musze polecić, http://www.agroturystykaprusinowo.eu/galeria-naszych-kwater/ pojechałem tam bo od lat jeżdżę na tamtejsze jezioro, teraz pojadę tam by pojechać tak samo nad to jezioro jak i na tą kwaterę. Po pierwsze wielki teren, dla każdego znajdzie się kawałek własnej przestrzeni, ponad 4 hektary, wiata grillowa, spokojnie dwie ekipy mogą sobie pichcić, bardzo mi przypadła do gustu możliwość zrobienia kociołka z ogniska. Po drugie wszystko nowe, działają 2 sezon. Trzecia sprawa to na prawdę cisza spokój, teren super zagospodarowany - z głową. Pierwsze jak tam przyjechałem to zacząłem się zastanawiać jak miejscowy dał rade tak to wszystko ładnie porozmieszczać na działce. Otóż gospodarze to warszawiacy. Jak dla mnie jest to plus, bo kto lepiej zrozumie miastowego jak nie drugi miastowy.

 

Ja znalazłem swoje miejsce :) teraz kolej na was. Byłem tam z żoną i z malutkim dzieckiem, żonie też się podobało, dziecku myślę że też, a i nie na weekend a na tydzień. Teraz jestem w Krynicy i przyznam się że chciałbym tam spędzić jeszcze jeden tydzień.

Edited by MateuszWwa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...