Skocz do zawartości

odgłos wydechu po zainstalowaniu LPG


maniek_zak

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijajac fakt, ze w Imprezach N/A dzwiek ten nie jest powalajacy (bo nie slychac boxera) to przejscie na gaz nie powinno go zmienic. Jesli zalozysz dobrej klasy instalacje to przy przelaczaniu gaz-benzyna-gaz nie powinienes odczowac zmiany, nie tylko w dzwieku ale i dynamice auta (przy cywilnej jezdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo. I nie dziekuj, daj pomuka :mrgreen:

 

Nie przesadz z tymi modyfikacjami bo moze stracic moment z dolu. U siebie zmienilem puszke koncowa na 2.5" ale przelotowe (Ninja II) i trzeba zdecydowanie dac wiecej gazu przy ruszaniu i do 2k malo sie dzieje. Pozniej juz jest wiertara... na Ulez super, do miasta mniej. A cala resza jest seryjna, czyli tlumik srodkowy plus dwa katalizatory i chyba jeszcze prekatalizator (czy jakos tak). Gdyby calosc dac na przelocie to by pewnie auto z warsztatu nie odjechalo. 3" mi odradzono i to bylo najlepsze odradzenie w historii :wink:

 

Teraz bede zakladal dolot z WRXa - rezonator bo musi byc inny i taka tube lapiaca powietrze z krawedzi maski. Zobaczymy, moze troche dluzszy dolot wyrowna to. A jesli nie, to wywale jeszcze ze dwa katalizatory i dam do jako na strojenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, nie chce przesadzić z tymi modyfikacjami. Na pewno nie będe tego sam robil tylko oddam auto komuś kto się na tym zna :) ALe narazie nie wiem gdzie taki warsztat mogę znaleźć blisko mnie tzn, woj. małopolskie i śląskie. Szkoda że nie mogę usłyszeć jak chodzi twoja subarka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny ssak fajnie gra na przelocie końcowym.

po zagazowaniu nic nie traci z dźwięku, bo i niby czemu?

 

Może chodziło o takie specyficzne delikatne "dzyndzyryndzyń" które sie czasem wydobywa z wydechów zagazowanych aut :wink: Przynajmniej mi się wydaje że taki dźwięk się pojawia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coby poprawic dzwiek mozna poszukac kolektora wydechowego od starych Legacy - byly nierownoodleglosciowe

tylko warto napisać, że to NIE jest konstrukcja plug&play :)

ale to gadanie na inny temat, na przykład ten http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=121977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...