Jump to content

Dla chcacych zadac pytania Dyrekcji...

Flipper
 Share

Recommended Posts

...zostalo zalozone nowe forum - "Pytania do Dyrekcji" http://forum.subaru.pl/viewforum.php?f=3, na ktorym prosze umieszczac pytania. Zostalo zalozone dla wygody wszystkich wiec prosze nie piszcie tutaj pytan - bedzie troche latwiej znalezc odpowiedzi.

W temacie, ktory ma 50 odpowiedzi ciezko sie ich doszukac.... :(

• 3 months later...
  • 5 weeks later...

Fliperku, ja jestem staromodny. Wdzięciole pytanie do Dyrekcji, wsiadam w auto i jadę do salonu po odpowiedź. Jak te literki zapieprzają po drucie, to ja nie wierzę że one się dobrze poukładają.

Siwy

ps. Czy ktoś mi może wyjaśnić jak te litery po tym drucie ganiają ????

Jak czasem w telewizorze mecz oglądam, to koszulki biegają parę metrów za zawodnikiem. No ale on trenuje a koszulka nie, to musi być szybszy.

• 4 months later...

To kiszunia, a myślałem. że się załapię. Niby mam tylko 130 kucy, ale trzeba się uczyć jeździć 4x4. Poza tym mam nadzieję kupić Turba jako następne Subaru w ciągu najbliższych kilku lat (2-3) i niechciałbym się zaskoczyć. :-)

• 3 months later...

CZy po wlaczeniu tego tematu powinienem doznac jakiegos oswiecenia ktore oczysci mnie z checi zadawania glupich pytan dyrekcji ?? jezeli tak to czemu nic nie czuje ?? odpowiedz prosze wysylac pod adres:

Jozek Paproch - kaskaderski wypas owiec, gornictwo homeopatyczne

Pcim Dolny