Skocz do zawartości

konsola centralna


Dema

Rekomendowane odpowiedzi

Siema czy ktoś może mi pomóc chciał bym zdemontować konsolę centralną w Legasiu 97 mam wersję bez uchwytów na napoje i nie mogę zdjąć listwy zaślepiającej a wszystkie żarówki przestały świecić na siłę boje się wyrwać.czekam na objaśnienie z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanero :)

Listwę podważ śrubokrętem od dołu tylko nie na środku a bardziej z któregoś boku -i ja osobiście wdostaję palec pod nią i delikatnie ciągnę.. nic się nie łamie trzeba to tylko zrobić z wyczuciem :) pod tą zaślepką jest blaszka przykręcona dwoma wkrętami - po wykręceniu już pozostaje złapać konsolę z nawiewem i z wyczuciem pociągnąc aż wyskoczy z zaczepów..

problem mam natomiast z żarówkami od nawiewu, bo ni hu hu nie wiem jak i gdzie je wsadzić po zdemontowaniu panelu z nawiewem... jak masz jakies pomysły albo namiar gdzie i ile jest żarówek to proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko, jutro się biorę za demontaż :P pozdro

 

[ Dodano: Nie Paź 04, 2009 3:39 pm ]

Żarówki wymienione i przy tym wszystkim wyniknał kolejny problem.. po pierwsze rozwaliły mi się podkładki zabezpieczające które trzymają cięgno ogrzewania.. zdejmowałem je delikatnie a one po prostu pekły :/ poza tym cięgno przy wyjmowaniu było maksymalnie wsunięte (tak że leci teraz tylko ciepłe powietrze i wogóle nie chce się ruszyc.. utknęło w miejscu i koniec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...