Jump to content

konsola centralna


Dema

Recommended Posts

Siema czy ktoś może mi pomóc chciał bym zdemontować konsolę centralną w Legasiu 97 mam wersję bez uchwytów na napoje i nie mogę zdjąć listwy zaślepiającej a wszystkie żarówki przestały świecić na siłę boje się wyrwać.czekam na objaśnienie z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Siemanero :)

Listwę podważ śrubokrętem od dołu tylko nie na środku a bardziej z któregoś boku -i ja osobiście wdostaję palec pod nią i delikatnie ciągnę.. nic się nie łamie trzeba to tylko zrobić z wyczuciem :) pod tą zaślepką jest blaszka przykręcona dwoma wkrętami - po wykręceniu już pozostaje złapać konsolę z nawiewem i z wyczuciem pociągnąc aż wyskoczy z zaczepów..

problem mam natomiast z żarówkami od nawiewu, bo ni hu hu nie wiem jak i gdzie je wsadzić po zdemontowaniu panelu z nawiewem... jak masz jakies pomysły albo namiar gdzie i ile jest żarówek to proszę o info :)

Link to comment
Share on other sites

oko, jutro się biorę za demontaż :P pozdro

 

[ Dodano: Nie Paź 04, 2009 3:39 pm ]

Żarówki wymienione i przy tym wszystkim wyniknał kolejny problem.. po pierwsze rozwaliły mi się podkładki zabezpieczające które trzymają cięgno ogrzewania.. zdejmowałem je delikatnie a one po prostu pekły :/ poza tym cięgno przy wyjmowaniu było maksymalnie wsunięte (tak że leci teraz tylko ciepłe powietrze i wogóle nie chce się ruszyc.. utknęło w miejscu i koniec :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...