Skocz do zawartości

Swap zegarów z SI STI 06/07 do SI Type R


Bart900

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam info na temat zamiany zegarów starych ( Type R) na nowe SI STI 06/07.

Czy trzeba coś przerabiać żeby zadziałało ? Zależy mi na obsłudze DCCD , shift lighcie i oczywiście wszystkim co jest w Type R i co powinno mieć wskaźnik na desce.

Będę wdzięczny za pomoc.

 

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zmieniam.

Elek pisz co i jak pomuka dostaniesz a może się komuś przyda.

Kombinowałem z tymi zegarami bo mam Defi czarno czerwone i pasowałoby plus nie musiałbym się poruszać w milach.

 

B.

 

przeca TypeR mialy zegar w km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, chciałem włożyć STI do GT Coupe MY 96, i też nic nie pasowało....w żadną stronę, wychodziła tylko kupa...w końcu przymierzyłem rurę i deskę od STi 2002, wszystko pasuje, ale w komplecie, bo rura jest inna niż w GT, ale da się bez problemu wstawić. nawet tapicerki drzwiowe od STi MY2002 pasują na drzwi GTkowe (w 4 furtkach... :sad: ), tylko trzeba przenieść wewnętrzne klameczki do otwierania drzwi. to chyba jedyne sensowne rozwiązanie, żeby nie było druciarstwa z zamocowaniem licznika od nowego STi. No można jeszcze wyciąć z deski STi samą ,,budkę suflera" na licznik i wkleić ją w deskę GTkową a potem oszpachlować i oflokować, roboty dużo a efekt nieznany....i niepewny... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart900, o ile dobrze pamietam, to masz impreze sprowadzona z wyspy? licznik masz wyskalowany w kmh, watpie zeby komus sie chcialo przekladac tarcze na mph - tubylcy najczesciej zaklejaja napis 'kmh' nalepka z 'mph', wiec podejrzewam ze wystarczy ze ja odkleisz... najprawdopodobniej jest tez zalozony maly 'dewajs' przeskalowujacy wskazania licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mam naklejkę mp/h , i moim zdaniem licznik jest zmieniony.

 

jezeli obrotomierz masz na srodku to jest tam tylko naklejka i urzadzonko ktore reskaluje predkosciomierz na mph

 

trza to wyjac ;)

 

oo, to to to :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
Rzeczywiście mam naklejkę mp/h , i moim zdaniem licznik jest zmieniony.

 

jezeli obrotomierz masz na srodku to jest tam tylko naklejka i urzadzonko ktore reskaluje predkosciomierz na mph

 

trza to wyjac ;)

 

Nie zakładam nowego wątku, gdzie ten dzinks co reskaluje mile na km/h i czy może ktoś naklejał skale z kilometrami na taką przerobioną na mile w "angielskim" TypeR? Są takie skale doklejane gdzieś dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...