Skocz do zawartości

Legacy 2.0 D RA - z rocznika 2008- pytanie o lusterka


lukisek

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie stało , zaliczka wpłacona , tata przekonany , plany o mazdzie 6 poszly w odstawke a ja swietuje chwile tryiumfu bo to bedzie pierwsze subaru w rodzinie :)

Auto z rocznika 2008 w wresji RA - czyli tej ubozszej. No dosc blacha sprawa a mianowicie czy auto ma rowniez migacze w lusterkach. Nie jestem tego pewien bo sprzedawca z salonu powiedział ze nie ma . jednak jak ogladam zdjecia modelu 2008 to są tam wyraźnie widoczne.

No i pan powiedzial takze ze zmieniarki tez nie ma . Gosc sprawial wrazenie dosc roztargnionego(na jezdzie testowej jechal jak wariat jakby to niby mialo byc wyznacznikiem mozliwosci amochodu) , wole wiec zapytac na forum i miec pewnosc. Dodam ze w specyfikacji RA jest zmieniarka , o migaczach chyba nie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedziec

mam hondke z 2004 i ma kierunkowskazy w lusterkach. Chyba nie wazne w ktorym miejscu ale na bocznej czesci (blotnik lusterko itp) muszą byc. Jesli chodzi o lusterka to raczej to moda i zapoczątkowala sie wlasnie w tamtym okresie. Nie pamietam co to bylo za autko gdzie pierwszy raz je widzialem . Teraz chyba kazdy je wsadza w lusterka (te migole , migacze, mrugacze,kierunki ) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukisek, a czy to nie jest przypadkiem wymóg prawny UE ten kierunek w lusterkach ?

 

Nie ma takiego wymogu, jest tylko moda i teoretycznie poprawa widoczności a co za tym idzie bezpieczeństwa, chociaż nie wszyscy się do niej stosują - np. aktualne Mondeo (chociaż już nie długo - zmieni się to za rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁukaszG., rozwali demówkę, będzie co wybaczać :wink:

 

no cóż, każdemu może się zdarzyć - oby nie mnie :mrgreen:

 

 

Przy czym do MY08 można dolożyć sterowanie w kierownicy.

 

można bez problemu do każdego modelu jeśli w kierownicy ma tempomat.

 

 

a fabryczne czujniki parkowania i panel nawigacji tez mozna w przyszlosci dolozyc ? obstawiam ze mozna :)

 

hm...czujniki to nie problem. problem zaczyna się z panelem nawigacji. ze względu na koszty raczej słabe rozwiązanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...