Skocz do zawartości

zabezpieczenia


oregano

Rekomendowane odpowiedzi

2 szt Subaru zgineły Ci w radomiu?

Nigdy nie napisałem że w Radomiu - ja nawet nie mieszkam w Radomiu . Ja w Radomiu mam najlepszy serwis pod słońcem . :mrgreen:

 

Dlatego też, użyłem znaku " ? "

Servis odwiedziłem z moim nowym nabytkiem i za pierwszym razem odesłali mnie z "kwitkiem"-nie mieli uzadzenia mierzacego stopien zamarzania plynu chłodniczego :shock: ale odczucia mam pozytywne.Moze dlatego,że Panowie bardzo wysoko ocenili mojego Forka :mrgreen: na pierwszym przegladzie Pan diagnosta tez sie zachwycał stanem technicznym.Nastepna wizyta za 13.000tys km jak zobacze rachunek to bede wiedział czy ich lubie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepna wizyta za 13.000tys km jak zobacze rachunek to bede wiedział czy ich lubie :mrgreen:

Dlatego radzę wszystkie uwagi kierować na PW do Pawła M . To jest facet , który każdą krytykę przyjmuje na własną klatę i zrobi wiele aby klient wyszedł zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

tmat sprzed grubych lat, ale chyba aktuany i pozwolę sobie go nieco odkopać. Będzie mi miło jesli ktoś da radę. mieszkam w Poznaniu i nie miałem nigdy problemu z włamaniami do auta - do ubiegłego weekendu. Ktoś włamał się do mojego garażu i gdyby nie alarm to by auta nie było. Sprawa zgłoszona na polciję, przyjechali, popatrzyli, spisali i na razie d..pa... Złodziejowi udało się zwinąć torebkę mojej żony, która została w aucie. Najciekawsze jest to, że mój garaż stoi dosłownie przy ruchliwej ulicy i jest najbardziej oświetlony (tak akurat ładnie lampa stoi). Wokół jest kilka innych garaży i nawet w lepszym miejscu bo zaciemnione i przy krzakach - dla złodzieja chyba to lepiej.. Tak czy inaczej boję się, ze konkretnie chodziło o moje auto. W takim wypadku chcę nie tylko zmienić zabezpieczenie garażu ale i auta - co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobre ubezpieczenie i niech kradną" równie można powiedziec ubezpiecz się i wleź pod rozpędzone auto - będzie odszkodowanie. NIe, ja chcę sam z siebie zabezpieczyć auto możliwie jak najlepiej. Ukradną, to nie chce tłuc się po ubezpieczalniach po odszkodowanie itp bo auto jest mi potrzebne do codziennej pracy. Jesli nie zabezpiecze i zajumią, to będe pluć sobie w twarz, że może z zabezpieczeniem by nie ukradli. Także czekam na odpowiedź, w co zainwestować z zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales juz kilka sugestii, przede wszystkim odciecie zaplonu jakims sprytnym ukrytym dynksem. Czego jeszcze oczekujesz? 

 

Dam Ci przyklad z mojego poprzedniego podworka (honda). W hondach na potege kradli type-ry bo byly drogie a zeby je ukrasc, wystarczylo sforsowac stacyjke oraz podmienic kompa na takiego, z wylaczonym immobilizerem. Gdzie byl slaby punkt? Komputer wiec rozwiazan tutaj bylo kilka:

1. konkretna metalowa obudowa na komputer - sam taka mialem i zeby wyjac wtyczki, musialem odkrecic ok 20 malych srubek roznego typu,

2. zamiana polaryzacji na zasilaniu ECU i w samym kompie - niebezpieczna sprawa w przypadku oddania auta do serwisu bo mozna zrobic kuku mechanikom z ASO

3. zdejmowanie kierownicy na noc - w miare proste jesli nie masz poduszki i masz sportowa kiere/nabe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jakoś nie zarejestrowałem w głowie tego jednego zdania o zapłonie. Ludzie mi po pociągu łazili i mnie rozpraszało.. Ale temat ogarniam własnie i będę się umawiał do elektryka, choć nie wiem gdzie ja jeszcze znajdę takiego sprytnego (mój ostatni elektryk wyjechał za granicę) - wszyscy uciekają, kto lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...