Jump to content

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wątek jakby nieżywy. A tymczasem sporo niezdrowego ale jakże smacznego towaru w jednym miejscu się zebrało.    

Kiedyś (2014) to bywało pod Tesco. Tynk odpadał z sufitu parkingowego jak te turbo starocie zajeżdżały 

D6F84854-2797-4DD1-80D6-407BCEF1341F.MOV

Posted Images

Byłem, widziałem, sympatycznie. Jako nowy chciałbym się przywitać przy okazji  oraz pozdrowić właściciela Imprezy, z którym wymieniliśmy pozdrowienia i kilka słów przez uchyloną szybę w okolicach toru w Toruniu w sobotę 6-02-30 ( tu użytkownik wiśniowego turbodziada ). Przy następnej okazji jakiegoś spotu z ogromną przyjemnością poznam lokalną brać zafascynowaną marką Subaru :)

Byłem, widziałem, sympatycznie. Jako nowy chciałbym się przywitać przy okazji oraz pozdrowić właściciela Imprezy, z którym wymieniliśmy pozdrowienia i kilka słów przez uchyloną szybę w okolicach toru w Toruniu w sobotę 6-02-30 ( tu użytkownik wiśniowego turbodziada ). Przy następnej okazji jakiegoś spotu z ogromną przyjemnością poznam lokalną brać zafascynowaną marką Subaru :)

Odpozdrawiam

• 4 weeks later...

Panie i Panowie! Komu najnowsze Plejady? W tym numerze jest relacja z naszej akcji w Schronisku dla zwierząt! Jest kilka zdjęć, na których się załapaliście Wy i Wasze auta :)

• 1 month later...

Czy ktoś z forum przed chwila mnie minął w Inowrocławiu? Stałem na lewoskręcie i słyszę brum brum podnoszę wzrok, a to chyba był blob z tablicami CT i końcówka M :D nawet nie zdążyłem pomrugać :/

Witam :)

Przyznaje sie :) kątem oka mignął mi Twój forek :)

Pozdrawiam!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jutro ?

No i jak się skończyło ? Gacek objechał Kuchara ?

Nie, w finale na ostatnim okrążeniu Kuchar wyprzedził Gacka - podczas kiedy Marcin zjechał na joker lapa, ale było gorąco :D

• 2 weeks later...

Dawno mnie tu nie było;D

Po dzwonku  GTkiem na torze kupiłem E36 w 2.0 i dałem Gackowi do zrobienia na rajdówkę.

Koszt jednak wyszło większe niż sie spodziewałem:P

ZA samo auto dałem 3k, a koniec końców kwota dobija do 25k, troche żałuje, że nie kupiłem za to drugiego GTka.

Tak wyglądało na poczatku:

45mryYO.jpg

potem tak:

ranE97S.jpg

A teraz tak ( w trakcie)

YaPxCwL.jpg

Ale właśnie dlatego pisze, bo  myśli o Turbodziadku mi nie dają spokoju i chyba zaczne się znowu rozglądać.

Docelowo chciałem e36 startować w rallycrossie i nawet sobie zrobilem licencje wyścigową, ale po tym co widziałem na zawodach stwierdziłem, że na razie  sobie odpuszcze i popróbuję w jakiś minimaxach, bo szkoda auto aod razu rozwalić :D

Kiedy jakieś spotkanie w Toruniu?

Edited by Mateusz Piotrowski

Klatka, dyfer ze szpera + krótkie przełożenie, CAŁE NOWE zawieszenie, zrobienie rudej, fotele sportowe, pary 5ciopunktowe, odchudzanie, malowanie klatki  i czesci kabiny, nowe hamulce i klocki, nowa piasta, wszystkie uszczelnienia i oleje (dyfer skrzynia silnik itp), drążki i, folie na szybach, zapinki boczki drzwi i inne duperele,  , przerobka wydechu i tlumik koncowy, naba, kierownica, plyta pod silnik no i malowanie na biało to już mój kaprys.

Miało się zamknąć w 17:D

I tak jeszcze brakuje siatki na szybę, dodatkowych świateł z tyłu i wyłącznika prądu.

Tak jak pisałem, wolałbym za to Gieteka;d

Do folka teoretycznie potrzebujesz fabrycznego auta+

-klatka

-Fotel

-Pasy

-Folie na szybę

-Siatkę na szybę

-Wylacznik prądu

-Dodatkowe światła stopu

-Kombninezon (najtanszy 4-5k i to najdroższy element, którego jeszcze nie mam kompletnego:D)

Wszystko oczywiście z homologacją.

Ja zdałem się na Gacka i wolałem auto przygotowane przez profesjonaliste, który obsługuje te auta i zna ich bolączki, a co za tym idzie wie co najlepiej od razu wymienić.

Jak ktoś robi sam garażowo i nie jest jakimś estetą to razem z autem w 15k sie powinien spokojnie zmieścić.

Edited by Mateusz Piotrowski
  • 4 weeks later...

Ktoś z Torunia zaopatrzył się w nowe STI  ;)  Zaczyna się dziać w tym mieście.

*zdjęcie nie jest mojego autorstwa/ zapożyczone od Car Spotted Toruń 

post-13200-0-41150900-1464886022_thumb.jpg

Edited by adijocker
  • 1 month later...

Uwaga: "Mocna I konsekwentna w spotkaniach" kujawsko-pomorska ekipa postara się zjechać w nadchodzącą sobotę przed KFC w Bydgoszczy o godz. 20.00. To to KFC na wylocie z Bydgoszczy na Inowrocław.

Jak narazie na Tym zlocie obecne będą następujące auta:

Subaru Impreza

Subaru Lancer EVO TME

oraz Subaru SL AMG

Jak ktoś chętny zapraszamy. Jak widać po powyższej liście wszelkie Subaru mile widziane ;)

Witajcie,

Czy ktoś może polecić dobry serwis w Toruniu, który sprawdziłby dla mnie jutro Forka III gen (2.0 benz) przed kupnem? Jeśli nie ma takowych w Toruniu, to prosiłbym o jakiś z Bydgoszczy (AutoMag niestety na urlopie i jutro nie pomoże).