Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Subary a matura jakoś poszła. Polak - oczywiście streściłem i opracowałem 99% lektur, a otwierając arkusz ku mojej rozpaczy ukazały się lektury, których nawet nie wąchnąłem :twisted: Pisałem więc opierając się na fragmencie. Tragedii nie będzie, zdana prawie napewno(chyba, że jakiś błąd rzeczowy zrobiłem, ale unikałem pisania jakiś szczegółowych informacji i opierałem się tylko i wyłącznie na tym co było w podanym fragmencie).

Angol - hmm... jak na mój niski poziom tego języka to będzie dobrze. Kurs maturalny w Emipiku chyba mi życie uratował... ale zobaczymy. Licze na jakieś +65%.

Matma - łee łatwiejszej to w życiu nie pisałem. Sprawdziłem z kluczem i jeżeli zaliczą mi zadania z dowodami ("Wykaż, że", "Udowodnij") to będzie 96%.

 

Czyli potwierdziło się to co myslałem przez 3 lata liceum. Nie opłaca się uczyć, a tym bardziej czytać lektur. :twisted::twisted:

3 lata totalnego opieprzania, książke do ręki wziąłem może z 4 razy, a matura poszła całkiem całkiem. Nie wiem czy to zasługa mojej wrodzonej inteligencji ( :twisted: ) czy może poziomu nauczania szkoły i tego, że na lekcji się dużo uczyłem i nie musiałem już nic w domu robić, żeby mieć wiedze podstawową na fajnym poziomie.

 

A co do spotu, jestem za! Tylko jeszcze mi dwie ustne matury zostały (17 i 23). W ten piątek mam trening, ale do 18, więc teoretycznie po bym mógł. O ile tatuś da auto (zasrana burza w Juwenalia) :mrgreen::mrgreen: .

 

fiszmen9 z tego co widze to jesteś z CIN'a więc daleko nie masz :D Przyjedź i się przekonaj. Ostatnio byłem tam na Drift Open, więc nie powiem jak to wygląda normalnie, ale "podobno" za 10zł wjeżdżasz i upalasz do woli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie mam (czasem) i przyjechać też mogę ale gdzie ? Pierwsze słyszę o tym torze a z neta wyczytałem tylko o adresie ul. Bielańska 65 87-100 Toruń ale nie wiem czy słusznie a może na tor prowadzi ulica I. Łukasiewicza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest szansa na liczniejsze grono proponuję ostatni piątek maja 25.

Na Boże Ciało ja wybywam, niestety nie na Plejady :cry:

 

 

Istnieje szansa, ze moj Subarak bedzie juz jezdzil, wiec na ten termin sie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati92, 20... no ja moge zostać do maksymalnie 20.30, bo potem namiot trzeba rozkładać..

 

a tak btw to ZDAŁEM! Dziś ostatnia ustna... uff.. to teraz czekać na wyniki pisemnych! :)

 

-- 23 maja 2012, o 20:14 --

 

Ja o 19 będę "na" Plazie. Mam nadzieję, że ktoś poza mną będzie... a jak nie to pójde z dziewczyną do Delimy, kupie piwa i pojade do domu :P

 

MegasWRC, tyraj tyraj będzie na paliwko :mrgreen:

 

-- 23 maja 2012, o 20:38 --

 

Przed chwilą na forum Skody, Toruniaki napisali, że spot 25 maja o 19 na parkingu plazy, więc w jednym dniu będę miał 2 spoty!

 

To jak z Subaru nikt nie przyjedzie to chociaż z kapelusznikami pogadam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to trochę dziwne, że nie ma ludzi do spotu w całym naszym województwie.

 

 

Dokładnie. W regionie Subaraków jeździ masa. Szkoda, że znikoma część ich właścicieli, siedzi na forum :(

 

 

Jachu93 no to gratulacje ! Zazdroszczę, zaczęły Ci się najdłuższe wakacje w życiu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...