Skocz do zawartości

ISR poza Polska?


stigrb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

mieszkam za zachodnia granica Polski i tu tez kupilem moje Subaru. Zainteresowalem sie ISR, uwazam inicjatywe za ciekawy pomysl i sam tez bym chcial posiadac taki system w swoim samochodzie.

 

Pytanie teraz, czy inni importerzy Subaru tez to oferuja/maja zamiar wprowadzic do oferty? Niestety moj lokalny diler nie mial o tym pojecia i nie okazal sie tez zbyt chetny do pomocy...

 

Czy ewentualnie mozna zamontowac w Polsce i potem jezdzic caly czas za granica?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Z tego co się orientuję to ISR jest inicjatywą SIPu, a nie FHI. Jeśli chodzi o używanie ISRu za granica to oczywiście możesz... ale działać nie będzie, ze względu na brak roamingu (potwierdzone po telefonie ze słowacji do serwisu w momencie wyświetlenia na wyświetlaczu napisu "Wypadek?" :).

 

Pozdrawiam

--

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym z radiem. Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia, ale jak się objawi to napewno wkleję :)

Adam

 

Ale to ma zwiazek z ISR??? Zawsze myslalem, ze tam jest tylko GPS, modul tel. kom. z karta SIM oraz czujniki wypadkowe i przechylu i tyle. Czyzby tez jakas integracja z radiem? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ISR jak podawał kolega Than_Junior jest kompatybilny/implementuje funkcjonalności ogólnoeuropejskiego systemu eCall czyli rozwinięciem systemu/numeru 112. System ten miał wystartować do 2014. Podobno od przyszłego roku wszystkie samochody sprzedawane w Europie miały być wyposażone w w taki system, ale nie wiem czy to się nie przesunęło. Za kilka lat teoretycznie każdy w Europie będzie mógł skorzystać z tych funkcjonalności eCall (akcja ratunkowa).

ps. oczywiście to tylko moje dywagacje i nie mają nic wspólnego z ofertą i działaniami które prowadzą firmy sprzedające ISR :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...