Skocz do zawartości

Dystanse do kol


Crazy_Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Flansz wygląda tak:

http://www.4shared.com/dir/25166177/21f ... ubaru.html

Jednocześnie flansz poszerza o 3cm na stronę.

Leone będzie trochę podwyższone żeby zmieścić koła. Koła to: felga opel 14' z rozstawem szpilek 4x100, opona 185/70/14. Koła będą wystawać ok 2cm poza karoserię, więc muszę coś wymyśłić, czyli będzie jakieś poszerzenie błotników prostym sposobem.

 

Co do większego momentu działającego na łożysko ........... pewnie , że będzie ale przecież zakładanie szerszych felg z oponami przynosi takie same rezultaty, a mimo to ludzie tak robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linku to fotki leżą na moim koncie na serwerze 4shared = nigdy zdjęcia nie zginą tak jak w przypadku innych serwerów do zdjęć.

Jeżeli chodzi o poszerzenie widziałem już je i przyznam, że fajne tylko, że cena już nie za bardzo fajna :D. Dzisiaj przymierzałem jedno koło i mam już pomysł na poszerzenie, wyjdzie dobrze - zobaczycie. Na razie to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 lat później...

Bardzo duży wybór dystansów do różnych samochodów masz na durarace.com/sklep. Z jednej strony jest to oferta dość młodej marki, ale samych inżynierów mają doświadczonych z pracy przy wielu innych projektach. Trochę ostatnio podpytywałem sprzedawcę właśnie o tworzywo, rozmiarówkę, ucięliśmy sobie przy okazji dobrą rozmowę na temat techniki driftowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Informacja, może komuś się przyda.

Jak by ktoś chciał poszerzać dystansami swojego Forka XT (MY2006) to śmiało można montować dystanse 20mm z przodu i 25mm z tyłu.
Czyli przednią oś można poszerzyć o 40mm, tylnią o 50mm bez problemu, koła nie zahaczają o nadkola, nawet przy dużym obciążeniu.

Mam takie, jeżdżę od kilku lat i żadnych problemów. Właściwości jezdne na pewno się nie pogorszyły po zamontowaniu.

Poprawy też specjalnie nie zauważyłem oprócz oczywiście znacznie lepszego wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...