Skocz do zawartości

Nowy uzytkownik-outback 98, 2.5l. pomocy....


lukakuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. jestem nowym uzytkownikiem subaru outback , 1998, 2,5l . troche pytan, pomozcie:

 

- mieszkam w miescie gdzie takie firmy jak autoland czy intercars maja wlascicieli subaru w du****. outback'a z 1998 roku nawet nie maja w katalogach!

Potrzebne byly mi jakies czesci zawieszenia albo przewody zaplonowe...nic nie maja, nawet nie wiedza matoly gdzie maja szukac i nazywaja moj samochod Legancy... ;-) . podpowiedzcie mi...czy moje auto ma zawieszenie z forestera z tego samego rocznika, czy elementy zawieszenia takie jak amory, gumki na stabilizatorach, laczniki stabilizatora byly takie same jak w foresterze albo moze w zwyklym legacy? czy w nastepnym modelu legacy/outback/foresterze ( po 1999) zawieszenie sie zmienilo. krotko mowiac z jakiego innego modelu moge dobrac czesci do outback i w jakim przedziale rocznikowym mam szukac?

 

- kontrolowalem poziom i barwe oleju w automacie i napedach, wszedzie jest stan i kolor jasno czerwony, niby ok. zmieniac? niektore serwisy zalecaja zeby np. filtra oleju od skrzyni nie zmieniac bo jest staly. nawet w katalogu nie maja po podaniu VIN.

 

- czy w tym modelu jest samopoziomujace sie zawieszenie? jesli tak to gdzie sa zbiorniczki?

 

...bede wdzieczny za szybkie odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://opposedforces.com/parts

 

tu sprawdź sobie numery części jakie potrzebujesz i szukaj według numerów. Ja w sieci inter cars kupowałem klocki hamulcowe i samochód był w katalogu, z tym, że ten rocznik co ty masz, podobnie jak mój nie nazywa się Subaru Outback, a Subaru Legacy Outback. Większość części są takie jak do Legacy i tam też większość można znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zadajesz dużo pytań, w tym niektóre do wróżki:

 

czy w tym modelu jest samopoziomujace sie zawieszenie? jesli tak to gdzie sa zbiorniczki?

 

może tak, może nie, najlepiej jakbyś sam zobaczył....

 

zawieszenie w OBK jest częściowo takie same jak w normalnym Lagancy.... :lol: niektóre graty pasują, ale nie wszystko. Jak zadasz precyzyjne pytanie, dostaniesz precyzyjną odpowiedź....

 

Jak nie ma w Twoim mieście normalnego sklepu, nie tragedia, prze Internet kupisz w zasadzie wszystko, jak poszukasz.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scaliłem wszystkie wątki do jednego.

 

Kolego lukakuch, proszę nie robić bałaganu. Jeden temat założony w odpowiednim dziale w zupełności wystarczy. Kolejne powielanie IDENTYCZNYCH tematów nagrodzę ostrzeżeniem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...