Jump to content

Trening z pomiarem czasu na torze w Mikołajkach

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

emotorsport może pobijesz czas Pettera ;) same plusy :twisted:

Chyba pałką :mrgreen:

dzięki, DNL-u, ale zostańmy raczej na ziemii....jak mawiał mój dziadek...wyżej dupy nie podskoczysz....nawet gdybym zastąpił 11-letniego GTka nowszym STajem i 15 letnie szutrówki nowymi slickami, nie sądzę....może bym się zbliżył o kolejne 5 sek do czołowej dziesiatki....czyli do 1:51....może by się udało zejść w skrajnie pozytywnych warunkach do 1:55, ale wątpię.... :lol:

o takich co napisza ze beda a potem sluch po nich ginie...wiekszosc forumowiczow ...niestety :mrgreen:

hehe lepiej chyba tego ujac nie mogles :twisted:

Stella Hałaburda

no nie swiruj, ze panna sie tak nazywa :lol: moze halabarda? :mrgreen:

Te..., emotorsport :mrgreen:

Nie wywołuj takiego tematu, bo jak zaczniemy się licytowac kto jest prawdziwszym facetem, kto pije mocniejsze trunki, kto pali bardziej śmierdzące fajki i kto bardziej bije żonę , to ten temat nigdy sie nie skończy :wink:

RafGrend, spoko, jest dużo innych imprez ostatnimi czasy, ludzie na wakacjach, jesteś świeżynka na forum...miało prawo się nie udać.

Wpadnij w listopadzie na cynę, poznaj ludzi...

kto bardziej bije żonę

.................przegrałem.................... :lol:

W tej konkurencji... niewielu ma szanse :cool:

ja się nie zapisuję.....kobiełki to świętość, nawet kfiatkiem.... :lol:

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 2:46 pm ]

znaczy, konkludozjując, dupa panie paździochu, a miało być tak tanio.....już się cieszyłem..... :cry: i grygo się cieszył...i pan...i pan...i pani.... :roll:

jesli cena naprawde jest tak wysoka to nijak nie da sie inaczej wymyslec czegos madrzejszego i tanszego, mikolajki sie poswiecily, wybudowaly tor i teraz niestety chca zarobic :???: w koncu to tor po, ktorym wurce lataly...

To podobnie jak Poznan. Ja mam teraz promocyjna cene 2550 netto za godzine i przedplate 100%. Az nie chce sie tam szkolen robic, bo ciezko to sie zapina do kupy.