Skocz do zawartości

CB radio, a subaru?


BEHEMOT

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie... bede niedlugo sie zwracal do glownego importera CB na polske... znana bardzo firme i wiem ze maja w swojej ofercie Alany, Presidenty, Unideny i inne firmy...

 

czy bylby ktos zainteresowany (najlepiej z warszawy) na zakup?

jak bede wiedzial miejwiecej ile osob chce to bym mogl moze lepsiejsza cene wynegocjowac :)

watpie czy uda mi sie po ich kosztach, ale z niewielka marza na pewno :)

 

A fakturę się da jakaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... bede niedlugo sie zwracal do glownego importera CB na polske... znana bardzo firme i wiem ze maja w swojej ofercie Alany, Presidenty, Unideny i inne firmy...

 

czy bylby ktos zainteresowany (najlepiej z warszawy) na zakup?

jak bede wiedzial miejwiecej ile osob chce to bym mogl moze lepsiejsza cene wynegocjowac :)

watpie czy uda mi sie po ich kosztach, ale z niewielka marza na pewno :)

 

A fakturę się da jakaś?

Fido!

Uniden 510 to jakieś 200 PLN na rynku. 520 to trochę więcej, ale ma automatyczne tłumienie szumów - niektórzy twierdzą, że warto. Antena jeżeli chcesz kupić na magnes to polecam Hustlera 120 cm (nie ma nic wspólnego z pismem przyrodniczym), koszt 50-70 PLN. Nie wymaga strojenia.

 

Jeżeli ktoś chce tani (tylko "na suszarki') zestaw CB, to może się zamknąć w 300PLN bez żadnego problemu. I to wystarcza.

 

Panowie!

Jeden apel: nie tylko słuchajcie - odpowiadajcie też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce tani (tylko "na suszarki') zestaw CB, to może się zamknąć w 300PLN bez żadnego problemu. I to wystarcza.

Nawet mniej

Ostatnio sa na allegro tanie zestawy Alan 100 + antena za niewiele ponad 200 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, a przydaje sie szybka 9 czy 19?

bo np w unidenie jest szybka 19, a w presidencie szybka 9 czy odwrotnie...

Jak to już ktoś napisał i tak siedzisz cały czas na 19, więc raczej szybka 9. Tyle tylko, że przez rok używania CB nie miałem powodu używać 9. Jak coś się dzieje to albo nadajesz na 19 (żeby ostrzec innych kierowców), albo dzwonisz na 112 (żeby wezwać pomoc). Używanie 9 w dobie telefonów komórkowych jest IMO bez sensu.

 

Podobno Uniden to to samo co President, tylko o połowę tańszy. Na Alany słyszałem narzekania. Ale nie znam się na tym - powtarzam tylko plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, a przydaje sie szybka 9 czy 19?

bo np w unidenie jest szybka 19, a w presidencie szybka 9 czy odwrotnie...

Jak to już ktoś napisał i tak siedzisz cały czas na 19, więc raczej szybka 9. Tyle tylko, że przez rok używania CB nie miałem powodu używać 9. Jak coś się dzieje to albo nadajesz na 19 (żeby ostrzec innych kierowców), albo dzwonisz na 112 (żeby wezwać pomoc). Używanie 9 w dobie telefonów komórkowych jest IMO bez sensu.

 

Podobno Uniden to to samo co President, tylko o połowę tańszy. Na Alany słyszałem narzekania. Ale nie znam się na tym - powtarzam tylko plotki.

 

 

nie podobno tylko napewno. Uniden produkuje wszystkie podzespoly dla Presidenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to kuples :?: :mrgreen:

wislostrada, mniej wiecej naprzeciw Bartyckiej. Jadac z miasta tuz za stacja benzynowa. Zakladaja i sprzedaja.

 

Czyśbyś się zradiofonizował...?

 

Kupić i założyć można w stu miejscach w Warszawie. W Konstancinie są przynajmniej dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora antena z magnesem NIE ODPADA przy 250?

Czy tez trza wiercic!

 

Po pierwsze - nie jeździj tak szybko, bo Twój Anioł Stróż nie nadązy za Tobą.

Po drugie - nie wiem, ale odpowiem. Przy 226 (licznikowo poza skalą w OBK, czyli ponad 240) nie odpadł druciany Hustler 120 cm na 10-centymetrowej podstawie.

Wiercić lepiej, bo się nie zastanawiasz czy odpadnie i nie masz kabli w samochodzie.

 

Jest jeszcze trzecia możliwość - antena indukcyjna na szybie (tzw.cichociemna). Wygląda jak zwykła antena radiowa, ma 60 cm długości i nie ma problemu z parkowaniem w garażach podziemnych. Wada - podobno ma słaby zasięg. Ponieważ z nią nie jeździłem, nie jestem w stanie powiedzieć na ile ma to praktyczne znaczenie w zastosowaniu typowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... bede niedlugo sie zwracal do glownego importera CB na polske... znana bardzo firme i wiem ze maja w swojej ofercie Alany, Presidenty, Unideny i inne firmy...

 

czy bylby ktos zainteresowany (najlepiej z warszawy) na zakup?

jak bede wiedzial miejwiecej ile osob chce to bym mogl moze lepsiejsza cene wynegocjowac :)

watpie czy uda mi sie po ich kosztach, ale z niewielka marza na pewno :)

 

To ja będę chętny na UNIDEN PRO 520 XL + solidna antena na magnes, daj znać po ile będą takie zestawy...

(Na razie ograniczam się do obserwacji aut z zntenkami na dachu ... i tez nieźle na tym wychodzę :wink: , ale w końcu pora na swoje ... :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...