Skocz do zawartości

forester subwoofer?


rally

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się dobrać do tego głośnika to trza rozbebeszyć prawie połowę samochodu - zachciało mi się wymienić to badziewstwo na pasującego Hertza - uwierz na słowo - nic to nie dało poza lepszym moim samopoczuciem :evil: . Musiałem kupić dwa :neutral: , jakby co to mam jeden do sprzedania w tanich pieniadzach - oczywiście jest nowy. Może i ten subwoofer jest aktywny, ale ta jego aktywność to wybitnie iluzoryczna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch,

o to to o ten głośnik w bagażniku "subwoofer" :neutral: . Rozebrałem pół bagażnika i się do głośnika dostałem, tylko gdzie wzmacniacz bo radio mam nie fabryczne.

Subwoofer made in japan "no name" 70w 2omy.

Chciałem podłączyć przez wzmacniacz, ale jesli to taka lipa to może można bezpośrednio z radia pod wyjście głośnikowe????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rally, ten fabryczny w bagażniku nie ma wzmacniacza i jest zasilany bezpośrednio z fabrycznego radia. Jak wymieniłeś radio to pójdź za ciosem i wymień głośniki. Operacja niezbyt droga a efekt znacznie lepszy niż słuchanie na tych fabrycznych wydmuszkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakinsky, tak idzie o ten eliptyczny z bagażnika, nie pomnę nazwy, bo podjechałem po głośnik do pewnego car audio w Kaliszu, musiałem kupic dwa - żeby mieć jeden do montażu. Drugi zostawiłem tymczasowo w onym sklepie, bo gość mówił, że może sprzeda się. Podjadę po ten głośnik to sprawdzę, ale to nie typowy basowy, tylko trójdrożny - to powinno troche rozjaśnić sytuację :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pls podziel się oznaczeniem i producentem tego głośnika. Rozumiem, że całkowicie pasuje BOLT ON oraz da się założyć maskownicę.

 

Ten oryginalny ma jakąś zwrotnicę? Gra tak źle że wydaje mi się, że powinien mieć ale może to radio tak dziwnie nadaje na ten głośnik.

 

Co do reszty głośników to jest jakaś rzeźnia. Magnesy chyba są większe w dużych słuchawkach niż tym czymś aby nie obrażać głośników, a membrany plastikowe jakby ktoś miał po wodzie hulać.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej to Hertz, pasuje idealnie w zamian za fabryczny, to taki

http://www.allegro.pl/item705459113_her ... _w_wa.html

nie ma żadnych problemów z fabryczna maskownicą.

Co do suba oryginała to nie wiem czy ma zwrotnicę, oglądając głośnik po wymontowaniu nie zauważyłem zwrotnicy, ale może się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest to kwestia sygnału który do niego dochodzi. Nie wiem czy to radio daje taki syf tylko na ten głośnik czy coś jeszcze jest po drodze np filtr dolnoprzepustowy.

 

JA już dobrałem się swego czasu do radia, mega kostki i 0 opisu co jest co

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...