Skocz do zawartości

km/ h -ile !!


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, msi napisał:

niedługo odbieram Aygo

Wrażenia raczej jak z Malucha - 80 km/h przypomina przekroczenie bariery dźwięku, a przy 90 km/h masz wrażenie osiągnięcia Pierwszej Prędkości Kosmicznej :D

 

Weekend na niemieckiej autostradzie - XC60 210 km/h, nie wiem jednak, na ile licznik przy tej prędkości przekłamuje :unsure:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

315 licznikowe , czyli pewnie 305 gps , autostrada naprawdę robi się wąska ;)

4 godziny temu, msi napisał:

Heh, niedługo odbieram Aygo, na dojazdy do pracy, jak się dotrze to wtedy umieszczę wynik :) To będą emocje, jak kiedyś w Polonezie 150, 155, 155 lekkie wzniesienie, 150, 155 ;)

eee nie jest tak źle , idzie jak wściekły ;), gorzej jak klimę włączysz :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.10.2017 o 19:56, carfit napisał:

315 licznikowe , czyli pewnie 305 gps , autostrada naprawdę robi się wąska ;)

 

A na tej autostradzie to do najbliższej stacji benzynowej dojechałeś na kołach czy na lawecie - bo spalanie było kosmiczne, tylko czy starczyło w baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2017 o 15:24, msi napisał:

Heh, niedługo odbieram Aygo, na dojazdy do pracy, jak się dotrze to wtedy umieszczę wynik :) To będą emocje, jak kiedyś w Polonezie 150, 155, 155 lekkie wzniesienie, 150, 155 ;)

Ja tu Aygo delikatnie traktuję, docieram a moja lepsza połowa w drodze do jakiegoś spa osiągnęła 150 ;) podobno przyjemnie się leci, tylko na zakrętach trochę strach :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas jazdy drobne kamyki wchodzą między lamelki bieżnika i wydłubywanie ich np śrubokrętem to marudna robota. Mam pytanie do MasterSpeed-ów, przy jakiej prędkości następuje samoczyszczenie opon z tych kamyków. Znaczy się, przy jakiej prędkości siła odśrodkowa sama wyrzuci kamyki z lameli bieżnika.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
22 godziny temu, MateuszWwa napisał:

Jak poruszac sie ponizej 160 na autostradzie? 

Jak jesteś normalny i wieziesz na pokładzie własną rodzinę wystarczy spokojnie.

Edytowane przez Mateusz22
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz22 napisał:

Normalnie wystarczy, że jesteś normalny i wieziesz na pokładzie własną rodzinę.

Wg mnie 140 ciut za malo i nudno ale spalanie optymalne. Te 160,no max 170 to optimum dla kierowcy aby nie zasnal i szybko przejechal trase:)

A co do kilometrow to 241 STI MY 16 ale byl juz strach w oczach i zwolnilem:)

Edytowane przez Lisek
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie najszybciej 320 licznikowe, sam jechałem to nie patrzyłęm na gps w telefonie. Ale to jednorazowy wybryk. W subaru o ile to się  liczy to ciut ponad 250, w sti bez ogranicznika.

A na jazdę po autostradzie z przepisową prędkością najlepszy jest asystent utrzymania pasa, mieszkam przy końcu A4, zazwyczaj jest pusto, a od epidemii to jadąc przepisowo można przejechać 50km i nikogo nie wyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej standard - licznikowe 210 - 220 w FXT, ale wir w baku studzi zapędy. Za to na A1 rozbujałem Fiata 500 1.2 benzyna, 5 MT do 170 km/h licznikowych. Tylko z tą 500 ką to jest sprawa tego rodzaju, że jak kogoś na autostradzie wyprzedzisz, to choćby nie wiem co za chwilę będzie wyprzedzanie przez wyprzedanego. Nie może być że takie małe, białe nie wiadomo co MNIE wyprzedziło...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 23:12, MateuszWwa napisał:

Jak poruszac sie ponizej 160 na autostradzie? 

Pykasz tempomat i lecisz. :)
Lepiej dojechać pół godziny później, niż 50 lat za wcześnie...

 

Ale żeby nie było, że święty jestem... sam nieraz przegiąłem ale jakoś tak w ostatnich dwóch latach nabrałem więcej pokory do prędkości...

Edytowane przez thomson0073
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...