Skocz do zawartości

km/ h -ile !!


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezą GH na reduktorze wykręciłem 120 !!!

gackiem  na reduktorze jechałem ostatnio 8 dyszek , ale nie chciałem więcej cisnąć bo boję się że coś się posypie, nie wiem czy reduktor jest na takie prędkości przystosowany. Btw normalnie  bez reduktora wykręcilem licznikowe 190 i byl jeszcze niewielki zapas mocy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem czy reduktor jest na takie prędkości przystosowany.

Spokojnie, daje radę. Przecież reduktor to z grubsza jakby kolejne przełożenie skrzyni i wykorzystywany jest m.in do holowania przyczep... z prędkościami autostradowymi również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W BRZie tego nie uswiadczylem :) Moze czasami jesli przy wysokiej predkosci jade za kims, to wtedy zawirowania powietrza moga to spowodowac, ale tak poza tym to jest spokoj. 

 

A moze po prostu nie zauwazylem, bo w tym aucie jest wtedy glosno i w sumie wszystko sie trzesie i wibruje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BRZie tego nie uswiadczylem :) Moze czasami jesli przy wysokiej predkosci jade za kims, to wtedy zawirowania powietrza moga to spowodowac, ale tak poza tym to jest spokoj.

 

A moze po prostu nie zauwazylem, bo w tym aucie jest wtedy glosno i w sumie wszystko sie trzesie i wibruje :P

Ja przy dwustu nie miałem takich myśli.! przypomniałem sobie o uszczelce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serio FXT leci 260?
   Próbowałem max dwukrotnie. Raz "skończył" się na 247, a raz o grubość wskazówki przekroczył 260. Oczywiście obie wartości licznikowe

 

Też pogonię XT (na niemieckiej autostradzie ;) ) domyślam się różnicy między obecnym 2.0 n/a :evil2:

Trzeba bedzie jednak trochę maszynę dotrzeć, pewnie tak 3 tys km delikatniejszego traktowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...