Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hardcor napisał:

Trochę konserwacji i lift 3cm na razie tylko z tyłu bo nie starczyło czasu na przód.

 

Co to bańka z olejem wybuchła? Moim zdaniem ta konserwacja jest bez sensu. Kondensacja powstaje zasadniczo gdzie indziej niż na dużych płaszczyznach wewnątrz auta. Jeszcze zrozumiałbym na łączeniach blach, ale na lakierowanych płaszczyznach???

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr kabinowy, po rozebraniu połowy wnętrza, włożeniu nowego i składaniu wszystkiego do kupy, okazało się, że w schowku za półeczką jest klapka do tego celu :biglol:. A stary filtr wyglądał tak :facepalm:

IMG20210424141512.thumb.jpg.e32d90e9cbe81c51e5ba4097b9f19ac8.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, taxus said:

Wymieniłem filtr kabinowy, po rozebraniu połowy wnętrza, włożeniu nowego i składaniu wszystkiego do kupy, okazało się, że w schowku za półeczką jest klapka do tego celu :biglol:. A stary filtr wyglądał tak :facepalm:

IMG20210424141512.thumb.jpg.e32d90e9cbe81c51e5ba4097b9f19ac8.jpg

Zapach jesiennego lasu ;-)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr kabinowy, po rozebraniu połowy wnętrza, włożeniu nowego i składaniu wszystkiego do kupy, okazało się, że w schowku za półeczką jest klapka do tego celu :biglol:. A stary filtr wyglądał tak :facepalm:
IMG20210424141512.thumb.jpg.e32d90e9cbe81c51e5ba4097b9f19ac8.jpg
Ja od takiego filtra nabawiłem się niezłego kaszlu. Przez miesiąc od zakupu samochodu się męczyłem. Zastanawiałem czy to nie od covida. Ale jak wyjąłem filtr to już wiedziałem że to nie covid. Po tygodniu kaszlu już nie było. :biglol:
Śmiechom nie było końca.
A tak serio to sprawdzajcie filtr kabinowy po zakupie samochodu.

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dzixd napisał:

A tak serio to sprawdzajcie filtr kabinowy po zakupie samochodu.

Oraz regularnie wymieniajcie. ;) Ja osobiście polecam też stosować te takie szybkie oczyszczacze/odgrzybiacze układu wentylacyjnego w puszce. Procedura trwa 15 minut + wietrzenie, robię tak dwa razy do roku i nie miałem jeszcze żadnych problemów z grzybem w samochodzie. ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dzixd napisał:

Ja od takiego filtra nabawiłem się niezłego kaszlu. Przez miesiąc od zakupu samochodu się męczyłem. Zastanawiałem czy to nie od covida. Ale jak wyjąłem filtr to już wiedziałem że to nie covid. Po tygodniu kaszlu już nie było. :biglol:
Śmiechom nie było końca.
A tak serio to sprawdzajcie filtr kabinowy po zakupie samochodu.

Filtr kupiłem jakieś 2 miesiące temu, a nie miałem kiedy się zabrać za jego wymianę :facepalm:. Po wymianie wstawiłem jeszcze odkażacz dla odświeżenia. Przy okazji z wyciszeń wokół dmuchawy wysypało się całe mnóstwo mysich bobków :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem za Okęcie troszkę popstrykać samoloty, chciałem troszkę się przestawić do foty Subaru z samolotem i... wessało. 

Mega szczęście, że na polu 500m dalej był ojciec z synem i pierw ojciec próbował, a jak sie nie udało, to po godzinie wrócił z synem i na 2 ciągniki szarpnęli.

Kuupa szczęścia, że byli i pomogli. 

IMG_20210424_145639.jpg

IMG_20210424_144338.jpg

IMG_20210424_145612.jpg

IMG_20210424_145031.jpg

  • Super! 5
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hemi112 napisał:

Podjechałem za Okęcie troszkę popstrykać samoloty, chciałem troszkę się przestawić do foty Subaru z samolotem i... wessało. 

Mega szczęście, że na polu 500m dalej był ojciec z synem i pierw ojciec próbował, a jak sie nie udało, to po godzinie wrócił z synem i na 2 ciągniki szarpnęli.

Kuupa szczęścia, że byli i pomogli. 

IMG_20210424_145639.jpg

IMG_20210424_144338.jpg

IMG_20210424_145612.jpg

IMG_20210424_145031.jpg

Jak znowu cię najdzie zakopać się w tych okolicach to pisz na forum. Chętnie podjadę i pomogę bo mam niedaleko ;-)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mattipk napisał:

Jak znowu cię najdzie zakopać się w tych okolicach to pisz na forum. Chętnie podjadę i pomogę bo mam niedaleko ;-)

Powiem Ci, że musisz mieć coś fajnego, bo jeden ciągnik nie dał rady. 

W poniedziałek lub wtorek sprawdzę przyloty i zzaś się z aparatem wybiorę to się zgrać na bajer możemy

IMG_20210424_145639.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...