Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmieniłem oponki na letnie a przy okazji wymieniłem z przodu klocki na boscha (pierwszy raz tej firmy do tej pory zawsze ateki) oraz przesmarowałem jarzma z przodu i tyłu. Ze względu na brudną robotę z smarami brak zdjęć foto bo łapy po robocie godzinę myłem :mrgreen:

A dziś zaprowadziłem  babcię do chłopaków na teofilów i będą wymieniać  łożyska tylne z tulejami oraz cały układ wspomagania (nowa maglownica, węże i pompa wspomagania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, suberet napisał:

Za przeproszeniem, stara z ciebie subarofanka a jeszcze dajesz się nabierać na takie tam "przestało padać". :coffee:

Musiałam... bo jutro jadę zakładać nowe felgi :mrgreen:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Umyłam, bo przestało padać. 

 

Jak się można domyślić, znowu pada :lol:

A ja czekam na deszcz bo poprzedni tylko trochę (nanopowłoka z myjni jakby zadziałała) zmył sól po podróży poświątecznej, śródmiejskie powietrze już dodało swoją frakcję osadu a i miejsce parkingowe znalazło się w zasięgu ptaków więc... Niech to wszystko deszcz trochę rozmyje.

 

Może będzie to wreszcie ten deszcz, po którym "...pachnie ziemia/ ciałem młodym...". :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się to co nieuniknione, nawaliła wiskoza:cry: więc demontaż i wysyłka do regeneracji. 3 godziny walki a o stanie układu wydechowego nawet nie wspomnę:facepalm:
IMG_20210412_194523_021.thumb.jpg.a39d7d47939b2efb4381d5d6aab7401f.jpg
Czasem lepiej zdjąć cały, odkręcić od głowicy, tego wieszaka przy skrzyni i zdjąć z gum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:
3 godziny temu, Iglak napisał:
I stało się to co nieuniknione, nawaliła wiskoza:cry: więc demontaż i wysyłka do regeneracji. 3 godziny walki a o stanie układu wydechowego nawet nie wspomnę:facepalm:
IMG_20210412_194523_021.thumb.jpg.a39d7d47939b2efb4381d5d6aab7401f.jpg

Czasem lepiej zdjąć cały, odkręcić od głowicy, tego wieszaka przy skrzyni i zdjąć z gum.

Akurat wieszak od skrzyni odkręciłem a rurę podwiesilem na końcu żeby się nie bujała. Można byłoby odkręcić cały ale istnieje ryzyko uwalenia śrub w głowicy a wtedy to pozamitane.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem oświetlenie wnętrza na ledy. Philipsy, wzorując się na @Herostrates – niniejszym dziękuję
Jest zdecydowanie lepiej. Teraz tylko muszę ogarnąć dlaczego w bagażniku nie działa pozycja door...
W zamku w środku jest przylutowany, zgrzany kabelek odpowiedzialny za zapalanie światła w bagażniku po otwarciu zamka.
Często, gęsto jest luźny bądź odpada.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Max 84 napisał:

W zamku w środku jest przylutowany, zgrzany kabelek odpowiedzialny za zapalanie światła w bagażniku po otwarciu zamka.
Często, gęsto jest luźny bądź odpada.

Dzięki! Teraz tylko muszę ogarnąć jak rozebrać zamek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na serwisie podtlenku biedy a dzisiaj wymieniłem świece i kable zapłonowe. A że szybko zeszło to wleciały jeszcze żarówki kierunków na przód i tył. Pomarańczy brak 97bd8346981dbf68a5ea920cadb80de9.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rześki napisał:

Wczoraj byłem na serwisie podtlenku biedy a dzisiaj wymieniłem świece i kable zapłonowe. A że szybko zeszło to wleciały jeszcze żarówki kierunków na przód i tył. Pomarańczy emoji521.png brak emoji1303.pngemoji4.pngemoji12.pngemoji1.png97bd8346981dbf68a5ea920cadb80de9.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...