Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Czym malujecie chromy?

Chromy potraktowałem dokładnie  papierem 180, później podkład epoksyd polecony przez kolegę @aplam13 i na to półmat Motip... Zastanawialem się jeszcze nad klarem żeby to zabezpieczyć ale na razie odpuściłem, zobaczę jak będzie z trwałością...

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Artman84 napisał:

Chromy potraktowałem dokładnie  papierem 180, później podkład epoksyd polecony przez kolegę @aplam13 i na to półmat Motip... Zastanawialem się jeszcze nad klarem żeby to zabezpieczyć ale na razie odpuściłem, zobaczę jak będzie z trwałością...

Poproszę o info tutaj albo priv, co to za podkład i półmat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Max 84 napisał:

Zamontowałem bagażnik dachowy polskiej produkcji.
Bardzo nie podobała mi się wysokość montażu belek w Ori uchwytach.
Dorobiłem custom uchwyty z nierdzewki 4 mm i wykorzystałem Ori belki bazowe.
Niżej fizycznie zejść się nie da emoji846.png4421ab737c882d895d21387ef8ba7b44.jpg97f8bc390baffaa10315f8a9ce891385.jpg241ba3498656a603130ecb2b2671b25f.jpg7005ba205f6a2c3071b2c7e5ffd39cd3.jpg

Można linka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem rozpórkę Staffa na Beatrush. Spasowanie to przepaść. Staffa trzeba było zmuszać, dokręcać itd. a JDM po prostu pasuje. Do tego mycie silnika i jeszcze osłony aku i pompy abs? pod maskę wpadły.

 

 

IMG_0066.jpeg

  • Super! 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Artman84 napisał:

Wiosna wreszcie zawitała więc poświęciłem trochę czasu mojemu kombiakowi. Mógł się poczuć trochę zaniedbany bo ostatnio więcej dłubałem przy czerwonym... A więc wymontowałem atrapę chłodnicy, zamontowałem i podłączyłem odrobinę "biżuterii", następnie pomalowałem atrapę łącznie z chromowanymi elementami na czarny półmat (dzięki @aplam13 ). Na koniec wszystko wróciło na swoje miejsce. Mnie się podoba :yahoo:

IMG_20210410_110022.jpg

IMG_20210410_173310.jpg

IMG_20210410_175503.jpg

super wyszło!!!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rosaskc napisał:

Czym malujecie chromy?

Wiesz co, sprawdzone jest na chrom: dobrze zmatowić i podkład epoksydowy i na to lakier, trzyma się dobrze nad wyraz, testowane kilkukrotnie;)

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bagażnika
Kupiłem używany w bardzo dobrych pieniążkach. Chciałem robić sam z alu ale nie ma czasu.
Stwierdziłem że odświeżę ten i zobaczę jak się sprawdzi.
Bagażnik jest firmy Taurus szukałem ale chyba nie produkują już tego modelu.
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amnes napisał:

Wymieniłem rozpórkę Staffa na Beatrush. Spasowanie to przepaść. Staffa trzeba było zmuszać, dokręcać itd. a JDM po prostu pasuje. Do tego mycie silnika i jeszcze osłony aku i pompy abs? pod maskę wpadły.

 

 

IMG_0066.jpeg

Skąd takie osłony masz? Też bym u siebie chciał. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mike-m napisał:

Ogarniałem Forka SH koleżanki po zimie. Fajnie się tym jeździ. Komfort i cisza.

SG to jakiś dramat pod względem komfortu. Przesiadłem się na SG z SF, i ten starszy był pod tym względem wspaniały. Podobno zawieszenie w SG jest takie samo jak w SF ale ja w to nie mogę uwierzyć.

SG tłucze się niemiłosiernie na każdej najmniejszej nierówności. Mam trzecie opony, wszystkie klasy premium i łomot z zawieszenia taki sam. Nic nie wybite, na przeglądzie wszystko ok. Co z tym SG jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orear napisał:

To jeśli nie zapomnisz, odezwij się, bo już jestem zainteresowany. ;) 

Ok, już sobie zapisuje

 

59 minut temu, rosaskc napisał:

Do Forka SH też pasujo?

Nie wiem :ph34r: Te osłony idealnie pasują do otworów montażowych w Legacy, jak jest z SH? Nie wiem

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 17:54, Sin napisał:

SH lepszy pod każdym względem, oprócz osiągów (bo wygląd to kwestia gustu).

Mi się SG podoba i kojarzy ze "starym" Japończykiem. i to dobrze kojarzy. Ma swoje za uszami, nie da się ukryć, natomiast ma swój unikalny klimat. Szyby bez ramek, co by nie było prostota, korzenie z Imprezy... jest tego trochę. Mi SG służy jako auto weekendowo - hobbystyczne, więc nie narzekam. Niestety uczciwie przyznaje, że do codziennego trzepania kilometrów SH sprawdza się lepiej.  Jeśli z jakiegoś powodu Subaru stanie się moim podstawowym i jedynym autem, rozejrzę się za SH albo Outback.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...