Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za słowa uznania - efekt mnie nie zadowala w 100%, więc jest jeszcze dużo do poprawek :lol:

 

Witam w klubie dzisiejszy deszczyk i po wszystkiemu...

 

Dzisiaj oglądałem samochód w trakcie lekkiego deszczu i wosk jednak ładnie kropelkuje. Niestety nie zrobiłem zdjęcia. Wygląda więc na to, że praca jednak nie do końca na marne :D No i jak już pisałem - radości z pracy przy Śwince nie odbierze nic, nawet burza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj klima zabanglala. Wymienione oringi, naciagniety pasek i zapanowala lodowka w samochodzie :mrgreen:

 

eeeeeeeeh mam chłodno, ale teraz przy mocniejszym pociśnięciu czuć spaleniznę oleju ;( [Jak klimy nie miałem, to nie było czuć tej spalenizny :shock: ]

 

Otworzyłem maskę i coś mi chyba kapie na kolektor dolotowy :( i jakiś naciek na misce oleju też jest (od strony lewego przedniego koła)

 

Kocham moje subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zreanimować pompkę spryskiwaczy reflektorów, ale jak pacjent nie żył tak dalej nie żyje. :evil:

Naprawiony wężyk od spryskiwacza tylnej szyby, bo pękł był i się płyn lał do środka.

Na koniec odtańczony taniec deszczu, czyli mycie całości :mrgreen:

P.S Szuwaks do odmrażania szyb z Shella całkiem nieźle rozpuszcza te wszystkie pozostałości po łuskach liściowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknie.............................................................mnie (i nie tylko mnie) uprzedziłeś z zakupem.

Też taki chcę(my)

Ma ceremonię otwarcia? Podszedł P&P?

Jesteś nam, niedoszłym kupującym, winny obszernej relacji z montażu.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesmarowałem oliwą i smarem krzyżak, bo kręcenie kierownicą było już denerwujące.... ciężko co ćwierć obrotu i nie prostowała kół po zakrętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,co wy na to

 

grubo :) ile taka naklejka Cię kosztowała i gdzie ją zamówiłeś

 

kolega co ma własna drukarnię z projektem,zrobieniem i naklejeniem skasował mnie aż ...40 zł :mrgreen: Sądzę ,że dla zwykłego klienta więcej,ale nawet jak będzie te 60-70 zł,to...nie mam pytań :mrgreen:

jakbyście byli z bolca to:http://www.lendo.net.pl/

 

-- Wt maja 08, 2012 9:37 pm --

 

sądzę,że każda drukarnia na poziomie to zrobi,to nie 10 lat wstecz,że za głupia naklejkę czy nadruk na koszulce wołali gruba kasę :cry:

 

-- Wt maja 08, 2012 9:38 pm --

 

 

uruchomiłes kontrolki :?: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...