Jump to content

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)

Recommended Posts

W dniu 11.02.2021 o 19:21, blackphoenix1212 napisał:

dzięki za przypomnienie - kiedyś już czytałem, to ten wątek. Opony miały rok, więc zobaczymy czy się uda.

Ja miałem taki przypadek, chyba nawet opisany w tamtym wątku. Początkowo uznanie szkody na 1 oponie + % utraty wartości.

Odwołałem się i w uzasadnienu napisałem, że auto ma stały napęd 4 kół i zalecane są opony o równomiernym stopniu zużycia. Ubezpieczalnia przyznała odszkodowanie na 4 opony.

• Like 3
  • Replies 18.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przewietrzyłem świnkę, pies się wybiegał i z kobitą posprzątaliśmy trochę las.  

Z grubsza poskładałem serducho GT-ka (podkreślam "z grubsza" bo zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia - m. in. kolektor tylko chwycony lekko na śrubach bo muszę jeszcze pociągnąć pod nim wiązkę do

No i udało się... po niecałym roku Świnia jeździ o własnych siłach   video-1596126712.mp4

Posted Images

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Jeszcze wczoraj do późnej nocy zdążyłem zamontować kamerkę. Przeskok jakościowy jest zdecydowanie na plus :yahoo:

Ty lepiej pokaż co z kierownicą namodziłeś:thumbup:

Jest blok, teraz kute korby. Na zamówienie pewnie, bo mimo, że FA i FB bliźniacze jednostki to nic nie pasuje oczywiście :D

153679210_184967863004258_5749701554495320177_n.jpg

• Like 5
  • Upvote 1
4 minuty temu, skwaro napisał:

Blok też na śmieci poszedł? Pokaż fotki środka. 

nie poszedł, ale są inne plany :P

4 minuty temu, Infra napisał:

nie poszedł, ale są inne plany :P

Pochwal się :)

Teraz, skwaro napisał:

Pochwal się :)

za dużo frajerów dookoła, zrobi się to się pochwali :) jak zauważyłeś mój topic poszedł się... przejść :D

• Downvote 1
Teraz, Infra napisał:

za dużo frajerów dookoła, zrobi się to się pochwali :) jak zauważyłeś mój topic poszedł się... przejść :D

E tam, moim zdaniem za bardzo się spinasz :)

• Like 1
  • Upvote 3
Teraz, skwaro napisał:

możliwe :) pękające zady tak na mnie działają :D ale dobra, koniec EOT.

• Downvote 1
3 godziny temu, aplam13 napisał:

Ty lepiej pokaż co z kierownicą namodziłeś:thumbup:

Jeszcze muszę polakierować bezbarwnym przyciski tak więc jutro będę składał, a może na spocie poskładam :rolleyes:

• Like 2
1 godzinę temu, skwaro napisał:

1 godzinę temu, Infra napisał:

możliwe :) pękające zady tak na mnie działają :D ale dobra, koniec EOT.

Wrzucę swoje luźne spostrzeżenia. :D

Czy się ktoś spina czy nie, to nie mnie to oceniać, tym bardziej nie będę się zagłębiać w pękające zady... :biglol: Ale widzę, że czasami zamiast dopingować kolegów którzy z naszego punktu widzenia mają "idiotyczne plany" na budowę swoich aut to się ich dołuje. 

Wiadomo, że nie zawsze wszystko się opłaca, baaa,  czasami bilans zysków i strat to dwa przeciwstawne sobie wektory, ale mówcie co chcecie - ja przynajmniej tak mam - cieszy mnie jak te dziwne plany się udają, nie wspomnę już o właścicielach tych aut, którzy to pewnie sikają ze szczęścia. 

Ja np. uważam, że fajnie, że @Infra podjął się budowy takiego Forka, może i czasami idealizował projekt, ale zacięcia czy dążenia do celu nie da się mu zarzucić. Kolejny Kolega który ma wątek w nielegalu i lubię tam zaglądać to @Sykatore, co prawda niektórych rzeczy... baa... połowy rzeczy nie rozumiem, ale podziwiam zapał i samozaparcie do realizacji projektu. Powiem Wam, że nawet jeżeli te ich gabloty się psują i czasami w dziwnych okolicznościach odmawiają posłuszeństwa, to i tak szanuje za odwagę i próby podejścia do tematu. Łączy nas przecież ta sama marka, hobby - Subaru. Uważam, że jest tutaj cała masa ludzi, którzy modyfikują swoje bryki w taki bądź inny sposób, i niejednokrotnie oddalają się swoimi projektami od logiki i racjonalnej kasy, ale dopingujmy ich, lepiej dodać takim ludziom skrzydeł, niż podcinać lotki. :)

Oczywiście krytyka też jest ważna. Byleby nie przechodzić ze skrajności w skrajność. 

• Like 2
  • Upvote 7
25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Jeszcze muszę polakierować bezbarwnym przyciski tak więc jutro będę składał, a może na spocie poskładam :rolleyes:

Guziczki też czarne? :D

Jak zrobić, żeby nie zamalować symboli na nich?

49 minut temu, thomson0073 napisał:

Guziczki też czarne? :D

Jak zrobić, żeby nie zamalować symboli na nich?

Odsyłam na stronę wcześniej :)

• Thanks 1
1 godzinę temu, Max 84 napisał:

Wymieniłem w końcu po 3 latach od kupna halogeny z przeciwmgielnych na dalekosiężne Wesem H03.e6c95053245b7990c83ddb358de2c5b7.jpg17e82d67dab47d8869e0290028566a57.jpgb67c02917030fd5a570554ad4fd80dbe.jpg

Dobrze to wyszło, jakie mają wymiary?

Trochę się naszukałem pasujących.
Mi też się podoba, nawet nie będę wypełniał tych przestrzeni między prostokątem a lampą.
Na początku myślałem żeby wyciąć w pracy z czarnego tworzywa, ale na razie zostaje jak jest. b1dcaaea88b7f5fb9968d8559ecb5136.jpg

• Like 3

Wymieniłem żonie w gacku tylna wycieraczkę  - teraz widać coś :)

Poza tym wzięło się go na podnośnik u naszego szpeca i ogólnie jest ok , coś co stukało ,to sie okazało,ze przekładnia kierownicza zaczyna powoli puszczać oko w kierunku regeneracji ;)

IMG_20201010_125310.jpg

• Like 1
14 godzin temu, Tommi1 napisał:

Świnia umyta a teraz oby do wiosny...

DSC_1816.JPG

„Oby do wiosny”???

Nigdy się nie spodziewałem, ze zobaczę tutaj taki tekst...:blink::P

• Like 1
  • Haha 2
3 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

„Oby do wiosny”???

Nigdy się nie spodziewałem, ze zobaczę tutaj taki tekst...:blink::P

bo w paprykarzowie juz od tygodnia to śnieg oglądam na zdjęciach tylko, no i już także czas ruszać za sponsoringiem ;) na kolejne wypady na tor...

• Like 1
W dniu 18.02.2021 o 12:51, Dzixd napisał:

wymieniłem kierunkowskaz w lusterku. 10 minut roboty. Dzięki @Tinuviel

79862137_e(1).thumb.jpg.3f03d555ed9803b6379c8120a259a274.jpg

Za ile załatwiłeś kierunki?

Wyszło niewąsko :D oczywiście nieidealnie, ale i tak jestem zadowolony. W tym wypadku wchodziło w grę tylko "piano black", bo jakbym chciał zrobić z matowym klarem to by zaszło mgłą, a tak ikonki elegancko wyglądają i nie straciły oryginalnego kształtu :yahoo:

Wielkie dzięki dla @LosioDriver za ogarnięcie kabelków :bowdown:

IMG_20210228_141131.jpg

IMG_20210228_141142.jpg

IMG_20210228_141150.jpg

IMG_20210228_141155.jpg

IMG_20210228_141312.jpg

IMG_20210228_151524.jpg

IMG_20210228_151534.jpg

IMG_20210228_151541.jpg

IMG_20210228_191905.jpg

IMG_20210228_191934.jpg

IMG_20210228_192001.jpg