Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Infra napisał:

zwykle mycie tez jest :D

łapiesz za słówka :P

pogoda nie zachęca zarówno do mycia auta jak i polerki - ale jak się pogoda poprawi to z pewnością wpadnę by swoje auto do ładu doprowadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GdaKon napisał:

Widzę, że Gdańsk zmienił ramki na normalne. Ja mam jeszcze takie z przesłaniem do narodu :)

Też takie kiedyś dostałam, ale nie mogłam założyć, bo mi się "nie" nie zmieściło przed "rozważnie" :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku jazdy chinolowi puściły zwieracze i zaczal robić pod siebie na różowo...:angry:

To zamiast płacić czynsz za chałupę kupiłem takie sreberko, w końcu mieszkaniem do roboty dojechać się nie da, jak to mawiają mędrcy...:P

 

Zwracam się też do szanownego Grona, żeby mnie solidnie j....ć jakbym zaczął kiedyś pytać o tanie zamienniki...:blush:

20210204_133411.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Po roku jazdy chinolowi puściły zwieracze i zaczal robić pod siebie na różowo...:angry:

To zamiast płacić czynsz za chałupę kupiłem takie sreberko, w końcu mieszkaniem do roboty dojechać się nie da, jak to mawiają mędrcy...:P

 

Zwracam się też do szanownego Grona, żeby mnie solidnie j....ć jakbym zaczął kiedyś pytać o tanie zamienniki...:blush:

20210204_133411.jpg

Tylko korek daj ori.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Tylko korek daj ori.

No właśnie tutaj mnie mechanik przekonywał, żeby dać ten z Turboworks, bo jest ustawiony na 0,9bara, a fabryczny miał bodajże 1,13 i lepiej, żeby w się otwierał przy niższym ciśnieniu.

Rozwiń proszę temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maciek Niemy napisał:

Rozwiń proszę temat...

Inna konstrukcja korka.

W innym chińczyku jest tak: "The provided Mishimoto radiator cap should replace the stock cap located on the expansion tank. The stock cap attached to the radiator should be installed on the Mishimoto Performance Aluminum Radiator. The Mishimoto radiator cap is a two way valve, while the stock radiator cap is a single valve. Due to the difference in construction, the Mishimoto cap cannot be used on the radiator. If the Mishimoto cap is fit on the radiator, overheating may occur."

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnicę wymieniłem, na Koyo ponieważ stara otworzyła się przede mną.
I cewkę jedną bo poszarpywał, padło na Bremi.
Mam nadzieję że limit wymian zimowych się wyczerpał brrrr.e222531353791d2bded85124ed29acbe.jpg2b88ac5145429ec0212bca39056fb5ca.jpg

93b6dbe290a420bc05eafc2048638e3d.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem plejady w emblemacie. Efekt byłby lepszy gdyby nie popękany materiał w gwiazdkach mojego emblematu. Może zakupie z czasem emblemat i pobawię się jeszcze raz. 

 

Pytanko czy emblemat z lifta SG jest taki sam jak przedliftowy. Mógłby ktoś zmierzyć wymiary suwmiarką bez tej chromowanej obwódki?

20210206_122624.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, yaroz napisał:

Pytanko czy emblemat z lifta SG jest taki sam jak przedliftowy. Mógłby ktoś zmierzyć wymiary suwmiarką bez tej chromowanej obwódki?

20210206_122624.jpg

Sprawdzałem i jest różnica. Szukaj z przedlifta. Może zamiast malować to naklejka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...